Kaledine psichoze

Kaledine psichoze

Ar Jums reiksmingos ateinancios sventes? Gal visai dzin? O gal jau seniai apemus priesventine psichoze?

nekenciu svenciu…

man tai dzin Kietas lysna proga pabaliavoti… Nekaltas

ai dar nejauciu tu svenciu tik nervina kad jau pries menesi visi pasipuose, ner cia ko.o kaledos man siaip nelabai patinka.

vivat Kaledos!!! Cha cha trys dienos apsiryjimo pas mamka sveciuose Cha cha

Gerai

normaliai viskas,jokios psichozes nera.

Kas jum daros? Ispindejot, svest nebemokat, siluma pamirsot?.. Pavargęs Psichozes jiems tik vaidenas ir daugiau nieko… Pavargęs

skautai, jau persikeliai i Druskininkus?

nelabai, tai ir nesergu jokiom psichozem Nekaltas

Man depresija Pavargęs

et plia… jus visai neturit kaledu dvasios… Pavargęs reiktu dabar buti pilnu entuzijazmo, rasyt kolius bei laborus su sypsena veide… juk Kaledos bei naujieji metai cia pat… Laimingas Girtas o su jais gi atgimimas, dusios atsigavimas, viskas is naujo, nauji metai - nauji ispudziai, nauji isgyvenimai Girtas viskas kas sena bei bloga turi buti pamirsta… Nekaltas reikia pradet gyvent graziai ir laimingai, nes didziaja daly savo ateities valdome ir nulemiame patys… tokia proga reiktu ne planuot kur kokia pjanke daryt, nes pasigert ir Veee kampus gali bet kokia proga, arba ir visai be jos… Pavargęs Misliju reiktu susirinkt senu, geru druzbu rinkiny, iseit i gatve, nuzingsniuot prie eglutes, garsiai uzdainuot, isgert sampano, sudauzyt buteli i saligatvy ir t.t… vat taip vat… cia tai tikros Kaledos… Laimingas Laimingas Laimingas Juokiasi Girtas

Sausio 3 egzas Pavargęs Pavargęs Pavargęs

px

Šiemet kaip niekada laukiu Kalėdų Nekaltas Jau mėnuo kaip namie klausausi visokių Kalėdinių dainų. Į senatvę šventės įgavo kitą prasmę musiet Nekaltas

Kaledos Laimingasdievinu tokias sventes Laimingas NekaltasDovanos… Siandien arba ryt varom visi keturi sugyventiniai pirkti bendriem draugam dovanu LaimingasNaujieji jau suplanuoti…Viskas uzsakyta,paruosta ir laukia manes Laimingas

Floidai, as suzaveta… Šypsena

nekenciu kaledu… nekenciu, kad nera nieko, kas mane joms nuteiktu(sniego ir pan.)… ir siaip…

wa kur zmoga Apkabinimas Cha cha