Kaledine dovana merginai!?!?!?!?!?!?

Kaledine dovana merginai!?!?!?!?!?!?

kad man kas tajp uz 200$ dofanas pioorkto…Aš nekaltas waj waj…
o siaip geras laikrodis sawnu, as ir tokio noretau, nors jau keletas metu kaip laikrodzio nenesioju, bet siemet taip uzsikepiau gero ir grazaus laikroduko, kad tu ka… noriu truks plys ji turet… Cha cha
nius visad malonu gaut dovanu is apatinio trikotazo ka nors… ziawriaj sex’sowa dofana… ziek reikia pasimatuot…ir po to jaw …nius supratot… Cha cha

sunus rašė:

Kazkaip man atrodo kad tu cia megini pasikelt!Kazin ar isvis gyvenime esi mates 200$,abejojiu.Nemanau kad turi iskilti klausimas:kokia dovana nupirkti uz 200$.

sunau bl skaityk kas pries tai rashyta buvo : zajoba statuose jis bl be zaliu kitu piniginiu vienetu nezino ypac tavo tu vargsu ir su****intu litu

Kazkaip man atrodo kad tu cia megini pasikelt!Kazin ar isvis gyvenime esi mates 200$,abejojiu.Nemanau kad turi iskilti klausimas:kokia dovana nupirkti uz 200$.

yra tokiu minciu laikrodi, nes senai sakiau , kad nupirksiu normalu, bet ji is kazkur prietaru prisirinkus, kad laikrodzio negalima dovanot - tipo susipyksi… na nesamone didziausia - kiek zinau viena is daznesniu dovanu yra laikrodis. gal taip ir padarysiu. na dar yra keltas ideju… paziuresim pamatysim Šypsena

dekui visiem Mirkt

suma gali buti kad ir 1000000… cia priklauso nuo dovanotojo kisenes Mirkt
cekiai nemanau, kad gera iseitis,na cia gal SOS kazkas panasaus, paskutine diena pries Kaledas gali susiveikti ta ceki. O siaip manau reiktu pagalvoti apie to zmogaus siplnybes, gal kazkada minejo, kad "…oi kaip noreciau… bet…" ir pan.

man pachiai smagiau butu gauti koki nors mazai ipareigojanti daikchiuka, bet brangios dovanos manau, kad nelabai tinka Kaledoms. svarbu, kad pats draugei butum kaip dovana, ne tik per Kaledas, bet visada.
Sekmes
Aš nekaltas

Ale ziuriu su tai cekiais tai mintis tikrai nebloga.Cha cha Reiks pasidometi Šypsena

jep, moterims patinka kosmetika, parfumerija, tad nueinat abu ji isisrenka, po to laukia nauju metu, kol gales pasiimti Cha cha, patikek taip biesa, kol sulauki, bet po to is ranku negali paleisti Šypsena
Bangietis paminejo cekius, puikus sumanymas, is uzmariu atejes, o jei gali tuos 200$ idet i voka, kad nors ir 100$, manau tikrai apsidziaugs visgi suma, tai ji galetu jau ir batus cool nusipirkti uz 200$, vertingesni-u daika-u, galima ir ziedeli, megztini, nueini su ja i parduotuve o ji taip noretu to sijono, palaidinukes ect, tu jei nieko nesakai ir nuperki, viena is ju. Galima player’iuka padovanot.

jep, moterims patinka kosmetika, parfumerija, tad nueinat abu ji isisrenka, po to laukia nauju metu, kol gales pasiimti Cha cha, patikek taip biesa, kol sulauki, bet po to is ranku negali paleisti Šypsena
Bangietis paminejo cekius, puikus sumanymas, is uzmariu atejes, o jei gali tuos 200$ idet i voka, kad nors ir 100$, manau tikrai apsidziaugs visgi suma, tai ji galetu jau ir batus cool nusipirkti uz 200$, vertingesni-u daika-u, galima ir ziedeli, megztini, nueini su ja i parduotuve o ji taip noretu to sijono, palaidinukes ect, tu jei nieko nesakai ir nuperki, viena is ju. Galima player’iuka padovanot.
Galima ir knyga nupirkti, paveiksla, tik jau reiketu pavaikscioti, po galerijas, gali padovanoti graziu zvakiu rinkini su stoveliais ar be ju, dar prie sito prideti ta paveiksla ar knyga, kaip buvau jau minejusi, gal jei reikia saliko, kokio nauja madisko, gal kepures ir pirstiniu ziemai? Puikus komplektas. Gali senai jau vaiksto i kokia laikrodziu parduotuve, ir vis svajoje, kaip butu gerai jei padovanotu, o gal ji noretu paiivairinti aksesuarus, tad negaisk!

zajoba rašė:

tai gi ka galima padovanot??? jau kelinta savaite galvoju nieko originalaus i galva nelenda…
sakykim iki $200, bet aisku gali but ir maziau…

Šiaip tai galėjai parašyt , kad štatuose sėdi ,arba kur ruošiesi dovaną pirkti ten ar čia ?

Mano nuomone 200$ kaledinei dovanai yra smarkiai per daug! Daug maloniau gauti malonia smulkmena, o ne brangia dovana ‘ish reikalo’ Nustebęs

Sakai pigiai Šypsena Nu nemanau. Nejau nieko prie to prideti neberaikia? Cha cha

jaigu merginos gera figura, tai padovanok bikini. Svarbiausia kad ir paciam bus gerai. Cha cha

Paklausk ko ji pati nori.

bentskis rašė:

Sakai pigiai Šypsena Nu nemanau. Nejau nieko prie to prideti neberaikia? Cha cha

Pridėti gali , ir iš kairės , ir iš dešinės , nenusipigink Gerai

Jo… klausimas vyrukams ne islengvuju… beje ir moteriskom taip pat…

Na vyruciams galeciau pasiulyti toki variantas:
Dabar populiareja tox dalykas, kaip Cekis-Dovana. Si ceki israso tokios parduotuves, kaip "Sarma" (parfume&cosmetics), "Migle" (apatiniai rubeliai, naktinukai, pyzameles, peniuarai and etc.), "Kristiana (prabangus parfume&cosmetics), dovanu shopai, kuriuose parduodama odine galanterija, prabangios rastines prekes…

Tais israsai toki ceki ir okay… Cha cha

Bet vat, gal galetu kas pasiulyti variantus del dovanos vyrui… mano pasiulytas variantas cekis-dovana atkrenta, nes neperseniausia buvo proga, tais tokia dovanele uzfundyjau… butu nelabais smagu dar karta tokia dovanoti…

Niu tai as jos ir pabandziau paklausti. Šypsena Ir ka gi isgirdau Cha cha
TAVES!!!ŠirdisŠirdisŠirdis
Nejau tiek nedaug reikia?

bentski negi save taip pigiai vertini ??

Kaip ziuriu ne mane viena kankina sitokie klausimukai. Šypsena Gal galetu ir merginos savo nuomone cenainos isreiksti Mirkt ka jos noretu gauti? Kaip merginos, nepalengvintumet mumi kiek nors Gėlės