kakibes etalonai

Vakar Rokantiskiu g. vakare Freor Zafira vijaus, bet nepavijau… Liūdnas

ps.garderliaums, ■■■■■■ Apkabinimas ačiū Gerai Cha cha

auri, ne tu sian verkiu g. 18~ vaidenais? guf, 520xd, sedanas.

kas ten rase, kad sezis pagaliau pardave savo cadi? Špyga vakar siaures miestely maciau

kad niekas nerašė, kad pardavė

Rhc, nebent žmona, bet neturėtų. Arba su savo nevažiuoja man nesant. Aš prieš valandą tik iš Maskvos parskridau. Cha cha

auris = kgb snipas? Klasta Cha cha

Jauč, ka Aurį apgerč Kietas

O as ABvalgyč Kietas

Yra bent pora tokiu Bmw kaip Aurio su GUF numeriais Šypsena Net Sel’as GUF600 numeri turi Cha cha

Šiaip geras numeris, gerai įsimena. Šypsena

gufis Cha chapas mane kime su w220 guf999 numeriai. arba cls, dabar tiksliai nepamenu. siaip f01 irgi plastmases sitoj vietoj pasitrynusios lengvai… nekazka… e60 irgi trynesi plastmases tolka pesnia.

laminatas maziau trinasi… o cia deze su ratais uz buto kaina ir nustryne Žliumbia Cha cha

ziuriu jau nuo vakar i ta fotke ir vistiek man vaizduote nepadejo,kaip ir kokiu tikslu spaudziant ta knopke liesti reikia ta virsutine daly,na nebent pas savininka ukskelbimai.co.uk/wp-content/uploads/2012/05/784483.jpg

dr - manyčiau, kad tu teisus. Vairuotoja moteris, su vitaminizuotais nagais. Spausdavo mygtuką iš akies, taigi ne visada pataikydavo per centrą, ir nagai kabindavo apdailą. Kitas variantas, gal kiek mažiau tikėtinas, kad buvo kuom nors sutepta ta vieta ir kažkas valydamas persistengė Šypsena

neisivaizduoju… eisiu paklausiu kaip ten taip atsitinka veliau Taip Cha cha

tai ne tu tada, skaicukai dar su 6 buvo, pas tave lyg du vienetai. guf trumpini greit pagauna akys