kajp grejchiau ishmokt grot gitara?

kajp grejchiau ishmokt grot gitara?

jau labaj seniaj mane zhawi gitaroz muzika,ja grojantyz zhmonez…Myliu ir dabar mano naujasiz wajkinukaz gawo man gitara (ir patz ja groja Bučkis Bučkis Myliu Gerai ),ir daba ash ir pati galesiu ishmokti…uch kajp dzhiaugiuosi Taip Liežuvis
kajp manote,kajp grejchiau ishmokt grot gitara? ar ish pradzhiu ishmokt wisuz akorduz,ir tada mokytiz grot gabaluz,ar ishkart mokytiz grot gabaluz,ir tajp ishmoxiu akorduz?

Žvaigždė

kuo intensyviau ir su didleiu uzsidegimu mokytis…Šypsenasekmes ismokti graziai groti…man irgi grazu kai groja gitaraTūsas

Visu akordu gal ir neismoksi. Is pradziu ismok tuos pagrindinius: C, A, A mol, G, D, D mol, E, E mol ir kitus. Tada mokykis dainas groti. O likusius akordus ismoksi, kai ju prireiks. Ir svarbu ne kaip GREICIAU, o kaip GERIAU.

aga,zhinau,manau kad ilgaj nepalejsiu gitaroz ish ranku Myliu Šypsena

Niu zinoma… reijkia daug noro… tos ugneles bei darbo… Ir niekada nesustoti… Atsipalaiduoti… ir pajusi ta gitarike tada viskas jau savaijme ish shirdikes liejas…Girtas

manau nuo to ir rejx pradeti - ishmokti pagrindiniuz,bo gi wistiek pagrnd. buna wisuose gabaluose. ir del tu ne GREJCHIAU,bet GERIAU,taj sutinku Taip Žvaigždė

taj jau noro man nepritrux,ash garantuoju Taip bo jau labaj mano chia sena swajone ishmokt groti Myliu

uch kajp fajna Šypsena

ziurek greit nenusivilk…as irgi buvau labai uzsideges ismokti groti gitara, bet paskui kazkaip kiti rupesciai uzverte galva ir pasimirso viskas…Nežinau

sekmesLabastik nepersistenk pirmom dienelem bo pirstukus skaudesŠypsenapatikek ne koks jausmasNe

uch,nemanau kad man tajp buz…norz ka gali zhinoti,wisajp gywenime pasitajko,bet laabaj tikiuosi kad man tajp neywyx Ne

Taip respectaz Gėlė

patarimas- jei pradesi ir greit mesi ir dar vadinsi save gitariste, mokedama paprasciausiai pora akordu- geriau nepradek.

bet jei tikrai esi uzsibrezus tiksla- ismoksiu ir viskas, ir dar ilgai mokinsiuos kol ismoksiu…tada prasom

Gitara-tai instrumentas, kuriu ismokimo greicio nepamatuosi…viskas priklauso nuo pacio zmogaus ir jo gebejjimo valdyti ranka.Angelas

akordus mokintis ispradziu butu geriausia, nes nuo ju priklauso kurinys…isskyrus tada,kai groji tabais be akordu. labai sunku ivaldyt ranka greitai pereidinet nuo akordo prie akordo, + visokios natos ir ritmikos…todel jei kaip sakant nori greiciau ismokt, treniruokis diena nakty.

akordai ar kuriniai. viskas priklauso nuo kurinio sunkumo…groti 2gaideliu akordu moket nereikia…pradek nuo paprastu kurinuku ir kartu akordus mokinkis…veliau imk kurinius…tada tobulai mokesi viska.

bet zinoma, gali mokintis kurinius…bet bus sunkiau.Nekaltas

sekmesGėlė

ir be abejo dideles kantrybes…jei nesiseka iskart- nepasiduok ir kovok.tik nenorek visko iskarto!!!Mirkt

aga,ir mano berniukaz sake ta paty Taip sake paskum net nenoresiu zhiet y gitara,jej persigrosiu,bo labaj skaudez Nustebęs taj rejx kazhkajp po bishkiuka Šypsena Apkabinimas

Taip

ka jei labai spausi stygas, tik tada skaudes…paskui sukietes pirstu pagalveles,jau tada galesi varyt ir isidirbinet su stygom…va kad riesa skaudes,tai nepavydziu…daug blogiau nei pirstai…PavargęsAngelas

aga,ir ash manau,kad rejkia but uzhsispyrusiaj,ir siekti ishmokti,kajp ir del wisko rejkia but uzhsispyruz shiam gywenime…Taip
noriu ishmokti,o taj rejshkia,kad tajp ir buz,bo ash esu uzhsispyrez wajkiz Taip Laimingas rejkez daug lajko ir pastangu,ir mano noro.
wa ryt atnesh man akorduz,rejx pramokt,pazhint,kajp kuriz atrodo,ir tada kibt y darba…Šypsena

achiu uzh grazhiuz linkejimuz Apkabinimas

machiau paz wiena drauga pirshtu pagalwelez…olialia Pavargęs wargshiukaz,ten ne pirshtaj atrodo,o welniaz zhino kaz Drovus bet wistiek labaj noriu Liežuvis
o del ko riesha skaudez? kad ytempta ranka?

niu ir tau tep bus…

riesas- nes reikes nyksti visa laika islaikyt tiesu, del akrodu spaudinejimo (bo yra labai nepatogiu), del ytemptos rankos,nes iskart jos neatpalaiduosi,taip,kad lengvai pereitum nuo akordo iki akordo, bet veliau teks ismokt atpalaiduot, ba kitaip sunkiai valdysi rankaŠypsena

ajsqtiz…Šypsena na bet man neatrodo wiskaz tajp labaj jau bajsu,tiesiog noriu ishmokt ir nebajsioz jokioz kliutiz Ne wisa gywenima stebejau zhmonez,grojanchiuz shitu instrumentu…zhawejausi jajz…ir dabar,kaj turiu shanca pati ishmokt…Liežuvis
jauchiuosi geraj…