kaip? :)

kaip? :slight_smile:

ka cia desimt skirtumu surast? neradau nevieno Šypsena ups jau radau, juostu neber gi…

kaip, ar geriau atrodo priekis be moldingu? tik nesakykit kad fotozhopa nes ir taip zhinau, bo pats vakar paterzeliojau ish neturejimo ka veikt Cha cha

o tu bent isivaizduoji kiek darbo yra visus moldingus nuimt, ir kad viskas atrodytu taip, kaip pas tave virshutinej foto? artimiausiu metu to nedarysi. is neturejimo ka veikt ciferblatus baltus susirask Cha cha

jau net girdziu kaip puva… Juokiasi

2 Rafix Shut the *bliamba* up Cha cha prie shitos nuotraukos ash neklausiau ar girdisi ar nesigirdi kaip puva, tai ir nekalbek ne i tema, bulkininkas ble Cha cha2 TLT tai ash tik klausiu kaip atrodo, nesakau kad rytoj darysiu. o kad darbo daug, tai isivaizduoju. reiktu vistiek kazhkokias juosteles moldingu vietoj prisukti, nes tiek shpakliaus tai neuzhdesi Cha cha nors buna tokiu kurie ir pabando Cha cha bet rezultatai aishqs

man tai graziau be

bent vienas zhmogus atsake i tai ko klausiau, achiu gerasis zhmogau Cha cha

na, jeigu visa mashina perdazhineji, graziau nuimt visus moldingus ir kaip reikiant padaryti Cha cha

nedryschiau ginchytis Cha cha

as ne bulkininkas deja… Cha cha neatspejai ponuli, turi dar antra suvi… Cha cha

Pone (ponaiti) Rafix, kadangi tu pradejai kalbeti stereotipais, tai ir pats sau tai leidau (kad audiniu vairuotojai varo ant opeliu). o ar tu vairuoji bulka ar silke, ar koki bemva ar mersa man visishkai vienodai, kalbi kaip stereotipas. o kodel tuos opelius taip peikia tai nesuprantu. turejau ir audine, mashina kaip mashina, niekuo nestebuklinga

deja antras suvis irgi pro sali… Cha chabandyk kita karta… Cha chapadesiu: made in Japan… Mirkt the best quality… Cha cha

Lexus, bet man tas nesvarbu, ir ash dabar nepradesiu linksniuoti tavo mashinos markes vien del to kad ne tokia kaip mano Cha cha

na lexus man nera pati geriausia… Cha cha o nepradesi linxniuoti nesneturi del ko…neturi tam pagrindo…nes tokiai masinai kaip lexus nieko neprikisi… Cha cha

prikishi, tikrai prikishi. visas mashinas kure zhmogus ne dievas, visos turi trukumu Mirkt

bet ne tiek kiek opel… Juokiasi

gerai su tavim daugiau nekalbu Cha cha

nu kodel? Liūdnas nepyk…man taip patiko pabendraut… Cha cha

Rafix: girdi kaip rudyja ? paranoja gal ? jeZuZ geriau palik kaip buvo nenuiminek tu moldingu