kaip?


kaip?

kaip sitie kinietiski plansetai? pvz ebay.com/itm/250937938863?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT& amp;_trksid=p3984.m1436.l2648 reikalinga navigacija, internetas ir filmu ziurejimas. navigacija veiks be interneto? o internetas jungsis per wifi, o ar galima bus pajungt koki vodafone usb modema? nes lygtai pati sim kortele nesideda?

jei neturi pinigų, tai išvis nepirk.

Juokiasi

kas neturi litu obuoli perka, o as perku visokios s.udus ir metau pinigus vejais Tūsas

Tai kam tau tada aiškintis, ar veiks? Neveiks, tai išmesi …

atsiprašau, gal per aštriai, nu bet ką tau sakyt? yra ir be obuolių gerų tabletų (galaxy, transformer, iconia) ir kainos jų nėra atstronominės. paimsi normalų netbooką, jo batarkė tau laikys labai ilgai (aš net negalvoju apie krovimą), kai šitas šūdas išsikraudinės pastoviai, ekranas blogas, saulės šviesoje sunkiai ką matysi, procas silpnas, todėl turėsi atsisakyti greito veikimo (tuos pačius žemėlapius ant tegra 2 deviceo yra kaifas vartyt), nepalaikys naujausių žaidimų, lėtai veiks browseris, turėsi šūdina wireless connectioną. yra čia hdmi? aš geros kokybės filmus jungiu prie teliko ir žiūriu. garantuoju, jog šitas gaidamonas 1080 nepaleis. trūkumus galima vardinti be galo. duočiau aš tau visų tų kiniškų šlamštų korpusus pačiužinėt, iškart žinau ką imtum. šis daiktas turi būt patvarus, nes dalyvauja dalivacijoj. gali su juo užmigt ir numest, gali keliaudamas trinktelt ir etc. Pas mane korpuse net tarpų nėra, o čia jie tragiškai dideli. jis turi būt lengvas, malonus rankai. jei tu susitaikai su šito šlamšto įsigyjimu, tai gal tau jo ir nereikia? turiu tabletą, tai jo visa šeima nepaleidžia iš rankų, kas nusiperka šlamštus - parduoda ir perka normalius daiktus. jei nėra pinigų - palauk. atpigs. arba ieškok dėvėto.

O kam tau “bomzinis” tabletas ?? Cha cha O siaip visi veikia, tik reikia pirkti didziausia, tie daugiausiai dulkiu sukaupia Taip

rezoliucija tokia, kad nei verkt, nei juoktis… visai kaip mano 3.8" ragelyje

kartu.lt/visi/akcija/kompiuteris-top-laptop-vaikams-zaislu -plan eta?utm_source=MailingList&utm_medium=email&utm_campaign=dailypuikus pasiūlymas, dar mažesne kaina

KingPin> GPS, wifi?

netmade.lt/it-technologijos/asus-eee-pad-transformer-apzvalga/

is kinisko as ir nesitikiu kazko super, man reikia filmu perziuros ir GPS pagrinde ir kartais interneto, koki zaidimuka parsisiust. ir 7 coliu dydis pats tas. kazko normaliu gamintoju tikrai nera nei uz dviguba kinisko kaina Nekaltas deveta gal reiktu pasiieskot Nekaltas vietoj dergimosi, pasiulykit kanors su man reikalingomis charakteristikomis uz padoria kaina Šypsena

sėkmės žiūrint filmus ir žaidžiant žaidimukus… daugiau nelabai ką turiu pasakyt. argumentus išdėsčiau, tiek straipsnyje, tiek čia.

jei gaudaisi sitoj technikoj, tai gal nesunku butu kelis konkrecius modelius pasiulyt?

viskas yra parašyta: asus tranformer, ipad, ipad2, acer iconia, samsung galaxy.

nisiziurejau dell streak 7, bet nelabai randu ar gps veikia be interneto?

šiaip viduriai gal ten ir nieko blogo- didžiausia bėda kinietiškų pigiakų- touch-screen -ai. Po mėnesio laiko naudojimo atšoka ten tos plėvelės visokios, nereaguoja į paspaudimus ir pan… Čia va didžiausia bėda.

geras pasakymas, “GAL NIEKO BLOGO”…

dell streak’u baterijos yra tragiska tragediju tragedija. nebent laikome, kad 3 valandos tabletui yra gerai… o_0