Kaip vertinate muilo operas ?

Kaip vertinate muilo operas ?

Aš jų tiesiog nekenčiu.Kas neturi ką veikti tas jas ir žiūri.KietasKietasKietasKietas

manes nekaso, nenoriu neziuriu, noriu ziuriu Liežuvis

vertinu teigiamai Taip bapces visos ziuri, tai proto neknisaJuokiasi Bet uzknisa, kai ryte norisi kanors paziureti, o nieko gero nerodo - tik kartoja serijalus Piktas

Ziurejau tik viena,apie siuveja,kuri prasimuse iki pasaulinio lygio dizaineres.Manau,pagal viena dalyka ,vertinti negaliu.Is tiesu vertinu ka kita.Manau,kad pietu amerikos salys,yra sioje srityje pasieke ,labai geru rezultatu.Ko gero tai auksciausias lygis,siame zanre.Jei kazkas surado laisva tarpeli ir sugebejo
is jo spausti pajamas,kodel tai reikia smerkti?Juk ne prievarta, nenori - neziurek.

Patys geriausi serialai yra muilo operos, nes gali kokia savaite neziuret ir vis tiek suprasi. Kartais paziuriu, bet ner taip kad jei nepamaciau vienos serijos tai viskas apsizliumpsiu. Siuo metu retkarciais paziuriu (dazniausiai syki i 2 savaites) Soledada ir Laukini angela. O per TV 3 rodo tokius lievus, kad net neidomu ziureti, veiksmo jokio, tik daug asaru. Tokiu neziureciau net jei nebutu ka veikt, jau geriau i lubas paziuret. O dar geriau kai pradeda kartot. Cia kazin ziurovai pageidavo ar televizija naujam serialui babkiu nesukrapste? Turbut muilo operos pabrango. Juokiasi

niu niu, subine neshalo dar?..Šypsena

itin palankiai…Juokiasipaiimi pultą ir perjungi kitą kanalą(greičiausiai tai būna užsienietiškas, nes lietuviai kaip susitarę gruzą vienu metu žmonėms varo.)

man tai labai patinka ziuret… sekt intrigas ir visokias nieksybes… net nezinau ka as be ju ir daryciau… tik jos ir mano draugai ufonautai man dar dziaugsmo teikia sitam pasaulij…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju

nu nelabai nelabai Kanda

neziuriu as ju…nebent aki tenka uzmest,jei kas nors salia ziuri,bet kd cia jau labai retas atvejisŠypsenavienodos jos visos,nieko jose vertingo…bet jei kokiai bobulytei norisi paverkti,ar siaip super lengo turinio filmiuksti paziureti,tada tos operos gera darba daroMirkt

niekaip Nekaltas neaktualu

Kaip vertinate muilo operas?
nevertiname Liežuvis

O ka pensininkam veikt ilgais ziemos vakarais?Mirkt Cia ko gero tik del ju ir uzperka. Neturi kur babkiu kist!!! Geriau butu daugiau "Sopranu" ir "Draugu" seriju uzpirke!!!Žliumbia

nevirskinu Liūdnas(((
ble nu nacert

Ar ten dar yra ka VERTINTI:? Šypsena

tai kam ziuret i bevercius dalykusŠypsena

as ju nevertinu, as tiesiog ju neziuriu Šypsena

Blogai