Kaip veikia logitech optine pele?(atliktas tiuningas)

Kaip veikia logitech optine pele?(atliktas tiuningas)

Nusipirkau logitech optine pele (ta kur uz ~50lt). Bet scroll’as pradeda jau uzknist. Kartais gerai veikia, o kartais kai letai scrolini tai kazkaip jautrus pasidaro vos prilieciu (net neprasuku) ir pradeda vaizdas aukstyn zemyn sokinet. Tada palaukiu kokias 5-10sek ir vek gerai veikia kazkiek laiko. Nezinau ar nest ja atgal ar cia pas visas taip darosi?

na scroller’is su optika tai nieko bendro pagal mane neturi, paas mane bent jau viskas oki Taip… ant plastikinio kilimelio pas mane buvo problemu, su pachiu mouse pointreiu, t.y. truputi pajudinus mausa pointeris staigiai nubegdavo i kampa, pasikishau medzhiagini kilimeli ir viskas fantastishkai vazhiuoja Taip

Man ant Genius pelės taip pat šokinėja tas scroolas Nekaltas

gal bishky keistai nuskambes, bet ar turi naujausius peles draiverius?

TaipJuokiasi palaikau

o as tai isvis ant stalo,be jokiu kilimeliu naudoju!Mirkt ir nieko, visai neblogai veikia!Cha cha

Ne keistai, bet tiksliai pastebeta… jai seni tai problemu tada buna…

na nzn, pas mano Moteris be jokiu mouseware mausas stabilnai apie puse metu vazhiavo Taip

Visai nekvailai nuskambejo.Šypsena

Dabar jokiu draiveriu neinstalinau. Bandysiu instalint, gal pades.
Aciu

nerandu tokiai draiveriu. OEM’inem neduoda. Ar tiks kitokios panasios draiveriai?

nieko keisto Taip Mano vienas draugas per gimsa gavo pele dovanu, suinstalino draiverius ir pele veike kaip kokia nuop… - stumi vienur, vaziuoja kitus ir pan. Tada pakviete mane ir as pasakiau, jog kai instaliuoji draiverius reikia restartuoti win’us (juokinga ane). Viskas OK pasidare, kai restartavo!!! Mano patarimas skambejo kurkas juokingiau nei tavo

draiveriai nepadejo. Atsirado tik visokiu nereikalingu opciju, o veikia taip pat. Jauciu cia pele tokia - mechanika blogai padaryta.

Logitech draiveriai kažkaip keliais variantais instaliuojasi, kartais gali gauti nereikalingų priedų, kartais atsiranda papildomi pelės nustatymai iš control panel.

Keisk tu tą pelę ir nesigėdyk. Gal pasiseks ir gausi geresnę. Taigi ko norėti, atversk pasižiūrėk kur pagaminta.

niekas tau primigtynai nesiulo instaliuot visokiu jukebox’u or smth, pasikustomaizini kaip nori ir vsio, o control paneliuje properchiai visuomet buna…

O visai nejuokinga. Vir2 Šypsena
Viskas kaip ir turi buti.
Deja Logitecho mouseware ne visos vetsijos yra doros. Paskutinios dvi ar trys jau yra visai nieko.
Be mouseware nepatariu naudot Logitecho ziurkes ir dar butu visai cool parsitempt naujausia versija. Beje as ir Chic optinei sugrudau logitecho mouseware ir klavisai papildomi, bent jau nykscui veikia normaliai. Ketvirtam kol kas neradau pritaikymo. Vos ne dzoistikas gaunasi Šypsena kai su 4 klavisais ir scrolu Šypsena

Ciuvas paziurek koki pagrinda naudoji pelei. pas mane logitech optine pele irgi pries tai durniavo. dabar padejau mousepada kuris neatsispindi, t.y. neaspindi spinduliu is mouse’o ir viskas ok bus tada
GeraiGerai

nu bet prie ko chia scrolleris, jis gi visur ratukas ? ir chia jau ne optika, o tiesiai per laida i kamputeri…???

Nu ka as galiu pasakyt… Geriau patylesiu, pas mane menesi jau Logitech optine, ratulkas normaliai veikia, reikia tik normaliai draiverius sureguliuot, ir padet ne ant kokio sh… kilimelio kur uz dyka duoda prie pelesŠypsena Geriausia ant stalo ir vsio… Kolkas nusiskundimu neturiu…