kaip vaikinai reaguotu, jei suzinotu, kad mergina pasidare plastine operacija?

kaip vaikinai reaguotu, jei suzinotu, kad mergina pasidare plastine operacija?

ka jus galvotute apie mergina, jei ji jums staiga pasakytu, kad ruoshiasi t.y. pati del saves apsisprende darytis plastine operacija ir shalinti kazkoki krintanti i akis trukuma , na pvz, kumpa nosi, truputi atlepusias ausis, krutine, shlaunis (pvz visos priemones nuo celiulito nepadejo)? Kristu ji jusu akyse kaip kompleksuota ir silpna ar pakiltu kaip drasi ir ryztinga?

kaip manote, ar geriau merginai susitaikyti su kazkokiu trukumu ar pasiryzti operacijai??? apskritai ka jus manote apie plastines operacijas?

Jei tas trookumas akivaizdus ir kitaip neishtaisomas - pirmyn, taigi gyvenam viena karta - kodel reikia gyvent su tuo, ka dar galima ishtaisyti…? Aš nekaltas

Aishq nepateisinu tokias, kuriom atrodo, kad ju smakras, nosis, ausys, krootine, uzhpakalis ir dar kelios kuno dalys nera tobulos ir jas reik taisyt… Blogai Taip pat manau daugely trookumu ishtaiso sportas… Aš nekaltas

Na o jei pirmas variantas - kaip jau minejau - pirmyn, jei jai reiketu dar ir paremciau… Aš nekaltas

Nu jeigu taps dar grazesne tai as nepries

O ka aptikai baisiu trukumu savo fizionomijoj?

Sheip tai siulau ignoruoti juos, nebent kiekviena karta kai kas nors pamato tave gatvej ima badyt pirshtu, ish pravazhiuojanchiu mashinu rekia, kad begtum sleptis namo ir destytojai univieroj vengia zhiurti i akis…

ne… jei atvirai tai yra mano labai artimos drauges problema: ji vis klausia manes patarimo, mano nuomones apie tai, darytis jai ar ne… ka pasakyti vaikinui, kolegoms, draugams, pro kuriu akis gali nepraslysti tai, kad kazkas pakito…

reikia sakyt: buvau pas kashpirovski - ishgyde Šypsena

koks ju reikalas ish esmes.

na nevisada operacijos pavyxta, o ir idelaus rezultato tiketis sunku, nes nezinai pvz ar tiks ten tau kazkokia nosies forma ar ne, o kur dar visos kancios? pooeraciniai tinimai? ilgas laikas, per kuri negali vieshumoj rodytis… kita vertus, kaip jus manot, kas yra geriau : maza krutinyte, na tokia vos vos, ar silikonine, nenaturali, bet didele? siauri nusiurbti klubai ar apvalesni, moterishki, naturalus, bet truputi su celiulitu Šypsena Cha cha ? nagi? Šypsena

jeigu trukdo gyventi, tai kodel ne… bet siaip mano nuomone tai tikrai jau turetu buti trukumas, o ne kazkokia uzgaida. nu ka as zinau…

nieko ner geriau uzh mazhus papus.

• begiojant nesikrato
  • po gimdymo nereikia ant pechiu neshiot
  • pritraukia mazhiau sportininku ish BMW

nelabai suprantu kam jie gali uzhkliut. Tipo merga jauchiasi nepatraukli su mazhais papukais ar kaip. Nu baaaaikit. Ne tame esme.

O celiulita nuo shiknos nukrapshtyt galima ir sporto salej.

OBAApakęsCha chaCha cha is kur jau taip gerai zinai kas ten kada kratosiCha chaCha chaCha cha
patikti nori, demesi atkreiptiCha chaCha chaCha cha

nebijok grazhuole, kam reikia, tam ir patinku. Isivaizduoji, net tokiu aciranda Cha cha Sheip tai labai tyngiu dirbt shi vakara tai razlivajus bangoj kol laiko yra Kietas

na su celiulitu - ne taip lengva… mergina gali buti ir liekna ir sportishka, bet su celiulitu, tiesiog tokia medziagu apykaita…

o del krutines… na siandien paskutiniame Cosmopolitan numeryje skaiciau vaikinu nuomones apie moteru krutines, buvo nuomoniu, kad mylintis su mergina, kurios maza krutine, jie jauciasi lyg myledamiesi… su vyru… sutrikau truputi… juk mano irgi nera ish didziuju… 70-75 A… kur man detis tada? negi paralonines liemeneles neshiot? na jau ne… juk tai juokinga…

Daugiau pasiskaityk Cosmopolitan, tai nuspresi, jog geriau isvis nesimylet…

va va, prisiskaitai tu zurnalu tai nieko ir nelieka tik operacijos…
zlo, as turejau omeni merginos nori patikti ir atkreipti demesi, tu tai neabejoju kad visoms patinkiCha chaCha cha

Ash nesimylejau su vyru del to man ir nepanashu i tai. Gal jiem ir kyla tokios asociacijos… ka gali zhinot. Bet kokiu atveju didele krutine gerai tik tada, kai reikia demesi patraukt. Galu gale - jei ji yra didele ir dar naturali - 100% kad ir nukarusi. Mazha daug grazhesne Kietas

kazhkaip labai subtiliai chia viska uzhlankstei Cha cha

okie dokie, pasipjausim diena Cha cha

tai jau matyt teks tada likti draugiskais, nes as dienom nedirbu, o internetas tik darbeCha chaCha cha

[quote]
Mamutas raše:
Jei tas trookumas akivaizdus ir kitaip neishtaisomas - pirmyn, taigi gyvenam viena karta - kodel reikia gyvent su tuo, ka dar galima ishtaisyti…? Aš nekaltas

Taip pat manau daugely trookumu ishtaiso sportas… Aš nekaltas

pilnai sutinku su mamutu. Sportas padeda daug ka istaisyti. O jei pati mergina jausis geriau, tai kodel gi ne?