Kaip vadinasi programike kuri leidžia muzona per PC Speekeri klausytis?

Kaip vadinasi programike kuri leidžia muzona per PC Speekeri klausytis?

galima… ir pakankamai normaliai… tik proco pajegumu reikes tam… kuo geresne kokybe leisi tuo didesniu… geriau jau nuspirkti garso plokshte, kuri ish karto turi sava DAC, o ne su trumpais impulsais bandyti garso signala atkurineti… Kietas

ai, dar neatsakiau, kad tas pl.exe[pavadinimo neatsimenu, bet ten mod pleyerio dosine 2.0alpha versija].

su speakeriu istempia kazkokiais budais 19khz 8bit garso Šypsena
bandziau ta pati padaryti, bet velniai isejo :] jis ten labai gudriai taimeri uzprogramuoja…

beje po windows geriau neleist.

as turiu keleta playeriu. vienas mod-playeris… pl.exe, kokybe zjbs! [palyginus su kitais].
galima grot per adlib, dac, per lpt pasijungi DAC’a[as irgi dariauŠypsena] ir groja gerai Šypsena
plius kruva efektu…

jeigu reikia - i private

zmogau sulauk vasaros, nueik i mishka ir grybu prirink tada priduok ir nusipirk xujova garso plokshte. va ir visa muzika bus Mirkt

Seniai buvo tokia tema. Berods Valius nuosekliai išaiškino. Klaukit jo.

PC spykeris skirtas tik signalams groti.
Kokybe Ignoruoju

  • pamegink su seno telefono skambuciu muzika sugroti Šypsena

Ausys…ne, cia hardvaras…

PC speaker driver…microsofto ishmone…tiesa su juo galesi tik .wav arba .midi klausytis

Kazkada buvau rades audio draiveri PC Speaker. Bandyk pasirausti Inete. Gal pavyks. Sekmes.

zalias rojus su ramu o danguj dimai ar simai eina o gal ten rims?

Aš rimtai. Kažkas buvo cia kalbeta apie tai. Pagalvojau kad nesamonė ir nakreipiau demesio. Bet dabar va idomu paliko…
O jūs čia man š u d a malat…

Jei kompas geltonas, tai speekeris melynas. Geriau jau paciam niuniuoti

Tikro melomano svajone. Geriau ausines nusipirk.

muzon-play arba muzon-amp
Kietas

"Onanizmas-Masturbacija" Juokiasi

Darbe butu neblogai sakyčiau…