Kaip uzblokuoti programa kad kitas zmogus iejas y kompa jos neijungtu?

Kaip uzblokuoti programa kad kitas zmogus iejas y kompa jos neijungtu?

reikia uzblokuoti Macromedia Flash MX ,kad kiti ieja jos nepaleistu…gal zinote kaip? Nekaltas
P.S. reikia uzbluoti netik flashmx.exe bet ir visus jo padarytus .fla failus…nu tipo kad neatidarytu per flasha…dekui ish anxto Mirkt

Nepatikėsi - geriausias būdas rakinti kompą, nes jei kas norės kur įeiti ir negalės, tai gali visada ištrinti. Taigi rinkis ar kurti kitą userį ar iškoti slepiančių, rakinančių folderius ar failus programėlių.

Aš tai suarchyvuočiau su slaptažožiu ir baigta.

va man geriausia isejtisŠypsenaPC Security programa parsisiunciau ir likau labaj patenkintasŠypsenauzrakinti galima ne tik katalogus bet ir programasŠypsena

Pasidalink patirtimi, o ar galima ištrinti tas apsaugotas vertybes Cha cha

per mano useri niekas ir neina, tesiog visi failai ir programos buna vistiek pasiekiami kitu useriu

arba naudok security programas/yra tokiu kur pilnai paslepia visa direktorija ir ju niekas neistrins/ arba jei leidzia OS apribok priejima kitiems useriams prie tu direktoriju ir failu tipu Nekaltas

paprasciausia budas win2k/xp su ntfs, o tada bet kuria direktorija gali uzdraust

Čia nereikia būti hackeriu: 1. nukilini security programą. 2. Su senovišku Norton (Volcov) commander ištrini ką nori, nes nuo to nieko nepaslėpsi.