Kaip tuninguojat numeriu apsvietima ???

Kaip tuninguojat numeriu apsvietima ???

Nu pvz perkat apvaduka aplink ar dedat neonke ar …? taip kad atrodytu Gerai

pas mane paprasciausia dienos sviesos lempa is maximos,labai gerai ir vienodai apsviecia numeri

pritariu PRELIUDE su dienos šviesos lempa gaunasi liux, esu bandes.

Dar galima apvadą neoną užsidėti bet esu kažkur girdėjęs, kad numerio apšvietimas turi būti vienos standartinės spalvos, kitaip mentai baudžia, dėl šito tiksliai nežinau.

jus kaiptik kokia prasta lempa dekit
kam ten ta numeri visiem rodyti :]]
praleksit kada pro menta ir ne nepastebes nieko o jai apsviesit tai tuoj nuskaitys ir pastukins draugam ir nubaus poto :]

Man taip atrodo kad uz neona aplink numeri mentai baudzia Piktas

tiuningistai jus… dabar dar jauciu nesmarkiai, bet kuo toliau, tuo su jusu tiuninginem masinom turesit problemu su draudimu…

Kiekviena jusu papildomai uzdeta detale turi tureti sertifikata… jei jo nera, draudimas avarijos atveju nenores moketi ismoku surades nors viena priklijuota suduka…Labas

Aha, geriausia isvis butu uzdraust TIUNING’a KietasKietasKietas

Visi vazinekim su standartizuotom auto, o kas nori ka keist tam reikia dvigubint draudimo imokas ir panasiai… Cha cha Viskas ponai del musu saugumo… Laimingas

As tokiam atvejui tai special knopke pasidares turiu, kad nakti vaziuojant numeriu apsvietima galeciau issijungt…

Galeciau daug pasakoti, kodel toks poziuris yra is esmes teisingas… Siuolaikiniai automobiliai yra projektuojami laikantis daugybes reikalavimu - tiuningavimalabiausiai liecia reikalavimai, kad ant auto nebutu atsikisusiu daliu, kurios galetu suszeisti ant auto uzkritusi pestyji…

Tam ir daromi soniniai veidrodziai lengvai nuluztantys, merso zvaigzdes irgi vos laikos, rolsroyso Nike sulenda i vidu…

O jei kiekvienas pradesim klijuoti ant masinu visokius sh… tai draudimo kompanija tikrai ramia sazine nemokes ismoku suzeistajam pesciajam, kuris galboot jei masina butu standartine, butu buves nesuzeistas…

uzdrausti gal nereiketu, bet tiuningas dalykas ne atsalusiems, kurie numerio apsvietimo pakeitima laiko vos ne sustrumo virsune.

Kaip mano močiutė sako : "Viską galima daryti , bet viską reikia daryti su PROTU…" Taigi jei jau darai kokį tuningą ar stailingą tai reikia pažiūrėt ar tai nebus tik dar 1 šūdas užlipintas , kuris visiškai nesiderins , o tuo labiau tik darkys visą auto vaizdą … Tuningas tai ir yra kažkokios detalytės , kurios išskiria auto iš kitų (standartinių0 , o ne 4 antenos ir tuning lipdukas , jei ten jokio tuningo nėra …

Sorry , labai užsivedžiau… Labas

Jo simta kart baudas didinkit ir draudima!! O jei koks jusu standartiniu tacku vartotojas sugalvos kilimeli kita isidet ar kaip pencininkai megsta ant kedes medinius rutuliukus pakabint(neva labai sveika) tokius ikalejma iskart, o kas sako kad tuningas grazu tai prie sienos ir saudom! Visi peskam uniformas,kostiumus vienodus ir bus tada ok…
PiktasEE

Heh, uzparinau "tiuningistus"… Cha chaCha cha

as tik sakau, kad kuo mes toliau i europa, tuo gatvese "naturalios atrankos deka" mazes tokiu aparatu kaip kauno skorpas, ar pan…

jei policija nesusitvarko su tokiais tiuningistais, kur lempu prisikabineja ant priekio bele kiek ir vaziuoja vakare, dievui i langus sviesdamas… tai draudimas su tokiais labai lengvai susidoros…

Na dėl Dk , tai gali būt ramus greitu metu dar to nebus , bet per tech apžiūras ir KP tai jau neužilgo susirūpins… Cha cha Cha cha

Man taip atrodo kad uz neona aplink numeri mentai baudzia Piktas

[/quote]

ne standartinis apsvietimas … !!!
ISKARTO BAUDZIA POLICININKAI !!! TaipTaipTaip

Vat butent, kad pirmiausia tai prasides nuo DK, jos gi visiskai nesuinteresuotos ismoket ismoku… visais budais stengsis isvengt…

O kas del TA, tai ten dirbantiems juk tik i nauda - atvaro tiuningistas, pokst 50 lt i kisene ir vaziuoja toliau… Koks jam tikslas nepraleist?

Tikslas praleist ar nepraleist , bet kaip ir kikviną pareigūną juos kontroliuoja transporto inspekcija , ir jie rizikuoja dar labiau nei KP , kadangi net ir netyčinis defekto nepastebėjimas yra griežtai baudžiamas , o DK neatlygina visokio tuningo jei automobilis draustas Kasko draudimu be papildomos įrangos (t.y. standartinis auto) , o pagal TPVSCA draudimą atlyginama visa žala t.y. automobilis atstatomas iki tokios būklės , kokios buvo prieš avariją - aišku viskam yra tam tikri niuansai… Šypsena

debilizmas kazkoks darosi.tai dabar pakirsiu pestyji ir draudimas jam nemokes del to kad mano ratai 17’ o ne 15’ ar buferis nestandartinis.vejai kazkokie.taigi kai civiline draudi jie net netikrina masinos.cia gal kasko nebent

pikta man darosi paskaicius kai kuriuos komentarus! Tai imkim ir vazinekim visi vienodai blankiom tackom. Saunu kad zmogus kazka daro, gal kitam ir napetinka ka jis pasidaro is savo aparato bet mano nuomone pirmiausia tai turi patikti tos masinos savininkui! Ir nereikia cia varyt ant tiuningistu! Jei kazkam gerai vazineti su standartinem masinom, tai prasau ir vazinekit!