kaip tokie ciuziniai?


kaip tokie ciuziniai?

man cia spalvu biski truksta… Cha cha

vaikam iki 7 metu ?

gal ne labai vaikiski Šypsenaollo.lt/lt/ollo-grupe/ollo-baldai/produktu-katalogas-baldai /11/30/prod/compacta.html

tai uz normalu ploti tada kiek, apie 3k ? sakyk ka nori, nepatikesi, kad jis bus tris kartus geresnis,patogesnis etc uz normalu spyruoklini ciuzini. ka daryt, jei zmonos nugarai reikia kieto pagrindo, o man reikia minksto, nes megstu ant pilvo miegot ? du ciuzinius ar dvi lovas imt ? Cha cha skyrybu zenklas skaitos Šypsenavaikiskas, su tokia isvaizda i darzeli tiesiai, gales dar konstruktoriu pazaist vaikai…

as isigijau si ollo.lt/lt/ollo-grupe/ollo-baldai/produktu-katalogas-baldai /11/30/prod/medea-plus.html ,nes maziau spalvu Šypsena

Man ant pilvo gerai miegasi ir ant kieto ciuzinio… Gal “autoritetai” skiriasi?

Nusipirkai cekiska ciuzini. Analogiskas Padvaisko butu kainaves ~700 maziau ir dar paremtum tautiecius gamintojus. Kokybe abieju panasi. Bet kokiu atveju sveikinu isigijus gera daikta Labas

Nu ir kaip, patenkintas? Jisai kaip supratau, kietesnis? Man irgi reikia jau apsisprest, nes lova ateis greiciau nei ciuzinys, ollo ziurejua irgi

nu taip, Virgi. kai ant kieto ciuzinio atsigulus, gali suktis ratu ant pilvo guledamas, tai jau noris minkstesnio Šypsena

spalvoti Gerai

ziurinejau dar si,tik aukstis mazokas ir per minkstas pasirode ollo.lt/lt/ollo-grupe/ollo-baldai/produktu-katalogas-baldai /11/30/prod/athena-plus.htmlp.s.na o ant pasirinkto miegojosi visai normaliai,kietokas juk… Šypsena,tai kaip 90kg svoriui pats tas.