KAIP TAPTI ULTRA GERIETE?

KAIP TAPTI ULTRA GERIETE?

bet mazai zinuciuLiežuvis

surink berods 500 tasku, po to nusiusk 100lt auka afrikos vaikams - turetu padeti. nors tiesa sakius nebandziau Aš nekaltas

O gal vertetu? Cha chaCha chaCha cha

kitoje temoje rasaw, kad valgyt neturiu ka. taip kaip tau atrodo… Aš nekaltas ar as turesiu tiek pinigu? Cha cha apsieisim ir be geriecio vardo - ne toks as Mirkt

vat mergyte, ash vakar tapau ultra Šypsena niu ir zhinaj, niekas nepasikeite, viskas kaip ir po senovej Šypsena na o jei jau tajp nori, tej sedek kokius kelis menesius bent jau, atsakinek i temas, idek foto i klubus ir t.t. Šypsena viskas kas gera, neatsitinka savaime ir greitai, reikia laiko ir pastangu Šypsena

O ji nori ne vien tik ultra, bet dar ir geriete taptiApakęs
Taigi brangioji MoterysGėlės teks buti labai, labai gerai…klausyti visuMirkt daryti viska…Mirktir su visais…MirktCha chaCha chaCha cha

nu tada dar vienas ne itin dvelkiantis erudicija klausimas, irgi naujoko, sedincio antra diena bangoje: ka reiskia tas jusu &quot? Liežuvis

buvau ultra geriete Aš nekaltas jei nebutu pazhystami pasake, nebuchiau pastebejusi Aš nekaltas gal tik tu atkreipi demesy y tai, kas parashyta po niku, o ish tirkruju cia svarbiausia pati zhinuyte. retai kada pastebiu tokias pievas.
net nepastebejau kaip tapau ultra. dalyvauji, rashai, mastai - paskui pasihziuri, kad jau ultra. o geriete tampama tada, kai tave kas nors uzhkelia ant gedos stulo. arba pati uzhiskeli Cha cha anyway, tai nera verta demesio. geriau pasistengt gerus postus ir temas rashyt… Cha cha

kuo daugiau rašyk ,tada ir tapsi