kaip tapti "neformalu" ?

kaip tapti "neformalu" ?

tai taijp nutiko, kad reik eiti i tusa kur bus beveik vientik neformalai…tai galvoju kaip prie ju pritapti labiau? na nors siektiek? turiu auskara, pasistatysiu skiautere… ka dar patartumet? JuokiasiMirkt galvojau antaki issiskusti bet kad labai sviesus pas mane ;]…

Tu čia specialiai tokį klausimą uždavei? Vau!
ar tu tiesiog durnas?

Gali apsišikti galvą. Būsi neformaliausias iš neformalų Gerai

nie as durnas nei ka. tiesiog nenoriu issiskirti is gaujos neformalu… nuok sakykim kad as durnas… patarkt durneliui ValioNežinau

Blyn, kiek tau metų?! Būk savim ir viskas. Kokie čia dar išsiskutinėjimai
ir išsidirbinėjimai dėl nieko? Kvankt?

Na, tumatyt nesupranti kas tas neformlizmas, kodel patapama "neforma". Truputi pasidomek daugiau ne kaip tapti "neformalu", o kas tie "neformalai"

Ale neegzistuoja toks daiktas, kap neformalas. Čia žmonių susigalvotos nesąmonės norint būti kitokiu. Tik niekaip jiems nedaeina, kad ir taip jau kiekvienas yra kitoks savaime. Blin, žmonės nx Piktas

Na iš dalies tu teisi, matai, kaip yra ten gotai, pankai, metalistai ir panašiai, jie tūsinasi drauge dėl to, kad bendraminčiai jie, turi bendrų įdėjų, galbūt net tikslų.
Truputį žodžio forma reikšmių:
formalizmas [pranc. formalisme, lot. formalis - susijęs su forma] 1. formos absoliutinimas, smulkmeniškas laikymasis įsigalėjusių normų, nuostatų, nesigilinant į jų esmę, pedantiškumas, skrupulingumas; […] 3. moralinio dogmatizmo atmaina; reiškiasi kaip griežtas, nekritiškas dorovės normų, etiketo, papročių laikymasis net tada, kai realioje gyvenimo situacijoje tai yra beprasmiška, komiška, žalinga; […]
formalus […] 3. nesiskaitantis su dalyko esme, padarytas dėl akių, neesminis.
(Tarptautinių žodžių žodynas, Kava Vyriausioji enciklopedijų redakcija, 1985)

Iš dar vieno žodyno:
formalizmas (2) 1. smulkmeniškas laikymasis nustatytų formų, net kenkiant reikalo esmei: Biurokratinis […]
formalus, i (4) 2. paremtas forma, o ne esme: Formalūs santykiai. […]
(Dabartinės lietuvių kalbos žodynas)
Taigi, galima teigti, kad tai asmenys kurie eina prieš nusitovėjusias normas, ir nori daryti kažką savo. Tačiau tokių yra labai mažai, dauguma turi tik tokią išvaizdą.

Mažiau remkis žodynais ir mąstyk galva Labas
Pankai skirtingai nuo gotų, metalistų - kaip bendruomenė turi savo aiškius tikslus ir idėjas.

Ir nieko čia negalima teigti, nes kiekvienas turi savo idėjas ir nori gyvent taip, kaip jam patinka.
Beje, net neįsivaizduoji, kiek daug iš tikrųjų žmonių nori viską keisti. Keisti į savo normas. Tik reikia labiau atsimerkti ir pamatyti, o ne šnekėti ką kažkur išgirdai.
Deja norai ir išlieka norais, bet ne veiksmais Valio

Pankai? O bent viena tikrą panką kuris savo vardą pateisintų, pažįsti? Labas
Tokių nėra. Ir tikslus bei idėjas tikslius turi ne tik pankai Mirkt

Skaityk, ką rašau Valio
Žvelgiant iš mano pusės, nėra iš vis tokio dalyko, kaip pankas, gotas ar metals.
Bet, jei jau šnekant apie tokį dalyką, kaip žmonių rūšiavimas subkultūromis, tai taip, pažįstu ir ne vieną. Tik nemanau, kad reikėtų taip tvirtai jiems apie save teigti tokios info, nes pafilosofavus vistiek gaunas taip, kad čia tik jų susikurtos iliuzijos, nes jie pirma žmonės, o ne pankai.
Na, jei neimant pankų (į juos įtraukim ir skinheadus, hardkorčikus ir kitus lygybės ir laisvės siekėjus, ok?), tai pasakyk man tilksius bendrus gotų tikslus ir idėjas Valio
O apie kokius tai nazimetal nešneku, bo čia jau prasideda visokios politikos ir išsišakojimai. Metalai kaip subkultūra, mano manymu, yra net labiau prie pankų. Nors labiau prie anarchistų, o ne pankų Nekaltas
Taigi, pasakyk man bent gotų ir metalų idėjas ir tikslus Valio

Nekišk man tu internetinių skaitalų ir copy/‘n’/pastų iš žodynų. Aš noriu išgirst ką tu galvoji ir manai Piktas
Vistiek ten neparašyta apie bendrus tiklsus ir idėjas. Žinai kodėl? O todėl, kad pas juos tokių nėra Kietas

Mano nuomone gotai konkrečių įdėjų neturi, na o ką galiu apie pačius žmones pasakyti:
Dauguma Bisex arba Homosex
Linkę į fetišizmą
Pasaulį mato niūriomis akimis
Mėgsta filosofiją
Šiaip, kaip subkultūra jie man nepatinka Šypsena

nsm tie stiliai Blogai kajp nori tajp ir elgiesi o cia prisigalvoja wisokiu durnu siekiu Kvankt?

et tie standartai Blogai
Tai apsispręsk, ar jie turi tų idėjų ar neturi Valio
Žinai, nesiknisk taip giliai. Tūsinas gotai visni su kitais todėl, kad vieni kitiems gražiai atrodo ir, kad nebūtų gėda pereit per miestą su paprastu žmogum. Ir tiek jų idėjų ir tikslų Valio

As apie pacius zmones, ne apie ju idejas rasiau. Kiek man yra teke su jais bendrauti, tai vat ta pastebejau.

Nu, pirmas tavo postas buvo apie tai, kaip a-la neformalai gotai, pankai ir metalistai tusinas kartu, bo turi bendrų idėjų ir tikslų. Tai iš to ir išsirutuliavo diskusija apie, kad gotai neturi jokių idėjų.
O apie ką tu tada šneki, tai neaišku Kvankt?
Kaip suprast apie pačius žmones, o ne apie jų idėjas? O idėjos neįeina į žmogų? Oba, naują dalyką sužinojau Valio

Gryba čia pjauni. Ėjau nekartą su neformalais tūsintis, bet tokių nesamonių niekad nepagalvojau. Nekaltas