kaip suvilioti vaikina?

kaip suvilioti vaikina?

tikriausiai si tema jau buvo ir ne viena karta,bet…As cia dar naujokeŠypsena
Zianu,kad visi rasysite buk savim ir tikrai jam patiksi,bet…Noriu,kad jis apie mane galvotu kiekviena diena,kad kitos merginos tiesiog neprilygtu manesŠypsena
Noreciau kazkokiu budu ji labai suzaveti.As ji pazistu,jis mane irgi.manau patinkame vienas kitam,bet…Mane baugina vienas dalykas.Jis stebisi kaip gali mergina su vaikinu draugauti du metus.jam tai kazkas keisto ir nesuvokiamo.Noreciau pakeisti tokia jo nuomone.Tikriausiai jis taip galvoja,nes su visom merginom buvo nuobodu ir nei vienos nemylejo.Noreciau irodyti,kad galima draugauti ilgaiŠypsenaNoreciau,akd su manimi nebutu idomu ir mane isimyletuŠypsena
gal galite patarti.Zinau elgiuosi savanaudiskai,bet…Manau neman vienai iskyla toks klausimukasŠypsenaLiežuvisŠirdis

Noreciau, noreciau… Jei vaikinui tu esi pats brangiausias turtas pasaulije, tai nekils tokiu klausymu ir noru… Gal jam tu esi paprastas nuotykis… O siaip tai noreti ne kenkia sveikatai, kenke nenoret…Cha cha

vaikina galima suveliot daug kuo.

Siulyciau kartu ruost pamokas, mokykloje prasyt kad panesiotu tavo kuprine, duot nusirasyt. Va taip po truputi ir prisipratinsiCha cha

Cha chaCha chaCha chaGerai jo jo kuo daugiau duot … ir nusirasyt ir giCha chaCha chaCha cha

pilnai sutinku.Mano manimui is viriskos puses parodik jam kad jis vertas tik taves.Praleis daugiau laiko su jo.Eij jis sito nori.

O kam tuos vaikinus vilioti ? Cha cha tiesiog leiskites buti ju suviliotos…Kietas

Apakęs As kazkaip supratau, kad tam vaikinui nelabai dar rimti santykiai rupi, o gal ta panele bet gal as klystuMirkt

kaip kaip?
paprastai. pamaitynk, isprausk ir miegoti salia paguldykŠypsena

jis dar nemano vaikinas,cia visa esme.

cia jau priklauso nuo tavo sugebejimu ir fantazijos Kietas

buk gera meiluze ir labai mazai sansu, kad jis nores kur nuo taves begti Mirkt

buk grazi ir nebus jokiu problemu Mirkt