kaip susitaikyt ????

kaip susitaikyt ???

susipykau su zmona del buitiniu smulkmenu, susitaikymui noriu padaryt jai staigmena, ka patartumete kaip nustebinti zmona? aciu

Kiekviena moteri LABAI maloniai nustebins kurjerio atvezta geliu puokste - geriausia i darba, kad koleges is pavydo nusprogtuŠypsena)Tokia paslauga teikia praktiskai visi geliu salonai, tai kainuoja +15 Litu prie puokstes kainos. Efektas garantuotasFlirtasTūsas

Jei dažnai jai dovanoji gėles tai didelio efekto nebus, geriau parašyk jai laiškelį kuriame pasakyk, kad ją be galo myli ir į jį idėk gėlės žiedą. Tikrai atleis ir dar pamalonins taveLabas

jei niekada nesi organizaves romantiskos vakariees dviems prie zvakiu sviesos tai butu puiki galimybe tai padaryti!tai tikrai turetu "suveikti"Mirkt.manau, kad ne viena panycka neatsispirtu tokiai pagundai, kai tavo mylimas zmogutis taip del taves stengiasi!!!
SEKMES Labas Mirkt

Jei tai tikrai buitines smulkmenos, tai gal galima praleisti koki vakara laisavalaikio budu, kuris patinka zmonai, o tu paprastai vengi… Nu ir formuluote, geriau pavyzdziais: jei zmona dievina teatra, o tu labai nemgsti, vediesi ja i teatra ir pan…

gėlės tikrai suveikia. nesvarbu kaip aš būnu įsiutusi, bet kai susipykstam ir jis pareina namo, iš už nugaros visada būna ištraukta gėlytė. bet tik tad, kai išsirėkiu, išsilieju. tada jau belieka tik nusišypsoti. nupirk gėlių.

Man užtektų šokolado plytelės ar "rafaelo" dėžutės.Ar klevo lapų puokštės.
Arba - paiimi ją iš darbo, įsisodini mašinon ir nuveži į kokią romantišką kavinukę šampano taurei.
Gėlių norėčiau gauti , bet tik ne susitaikymui.

rimtai, man patiktų klevo lapų puokštė, nes ji būtų nuoširdi, paties surinkta. arba padaryk vakare prieš meigą jai atpalaiduojamą masažą- tikrai suveiks. (jau pradedu jai pavydėti).Mirkt

pasakyk kad ji pastorejo Cha cha ir padovanok abonimenta i sporto sale Šypsena Cha cha

Gerai idėja - klevo lapų puokštė. Man patiktų Taip.
Apskritai tai priklauso nuo žmonos… Viena išvijo savo vyrą su gėlėm "esą man geriau pinigais duotum Piktas". Siaubas, kai pagalvoji, bet visos skirtingos -kas patinka vienai - nepatinka kitai kartais…
Tu ją geriau pažįsti negu mes galų gale. Gal senai buvot kur išėję ar ji ką renka, gal tiesiog pabūt su tavim nori daugiau… Nelygu ko susipykot…
Jei trūksta laiko ir nori pabūt su tavim o tu pasirodysi po darbo su puokšte, kad susitaikytumėt - bus ragas, jei tavo žmona panaši į mane Cha cha.
Kodėl - ogi todėl, kad ne į temą Juokiasi ir nenuoširdu. Tada geriau tiktų - suplanavau išeigines taip, kad per visas nesisikirsim nei minutei: turiu bilietus į kiną, tada pasivaikščiosim…

SėkmėsMirkt taikykis greičiau Apkabinimas

neabejoju kad zmonai tai ypac patiktu, geriausiu atveju ji pasiulytu skyrybas Cha chaCha chaCha cha

geles visada reikia dovanoti Liežuvis