Kaip susirasti VAIKINA ???

Niekuo negaliu padeti

arba buk aktyviste ir ieskok jo visose imanomose vietose:gatveje, vakarelyje, ant stogo, po mamos sijonu(nesijuokit, ten labai daug galima rasti vaikinu, tik jie tam tikru kampu pasauli suvokia ir daugiausia neprisitaike siam pasauly gyventi) ir visur kitur. bet as patariu jo neieskoti, ateis laikas pats suras.net nustebsi, kaip viskas gerai gausis.

Gerai zuikulis, saunuole…

Buffy, pažiūrėjau į tavo nuotrauką ir nustebau. TAU SUNKU SUSIRASTI VAIKINĄ? Jau vien dėl išvaizdos paskui tave turėtų sekioti eilės jų… Aišku - čia mano nuomonė.

Magii, tu turi tą filma? Susitinkam ir paskolinsi Šypsena Galėsim kartu pažiūrėti (bet tik savišvietos tikslais). Šiaip mano nuomone ten nuotrauka kaip nuotrauka. O pas tave kas nors reklamą užsakinėjo?

Magii, kur tavo žinutė? Kodel ištrynei?

MEs niekur nesislepiam!!!MUSU nereikia ieskotiCha cha

Cia as pakartosiu kazkieno minti:
prieik, trenk lazda per galva, paimk uz plauku ir nusitemp i savo urva Cha cha
Sita taktika kazkas siule naudoti vaikinui ieskant merginos Cha cha Bet gal tikx ir atvirksciai Cha cha

Eik i pazinciu kluba ir ieskok Piktas Piktas Piktas

Parashyk man ir turesi Šypsena

Jei butum pakankamai suaugusi, sitos temos isvis nebutu…

istryniau nes apsiziurejau, kad pakeite foto…(buvo ideta aktores foto).Turiu as ta filma (kazkur gal dar metos) pirmaja daly…

acius malefe Alus taip pat ir Brooke Taurė …jau galvojau as tik viena taip galvojanti ir dar apsaukta uz toky mastyma Aš nekaltas

Na, malefe, sakyciau, perdaug pasikarsciavo, bet is esmes, tai ISMINTINGI ZODZIAIŠypsena
P.S.: ner uz kaMirkt

vaikinai yra toookie padarai,kuriuos atejus laikui tu vistiek uzkariausi,taigi kolkas paprasciausiai neskubek!!!1

As protestuoju pries moderatoriu savivale Bangoje ir teisingumo nebuvima joje!

ir vel, kaip trinti, koreguoti kitu zinutes ir temas ! Piktas tu savo bazara koreguok !
ir vel tas nenumaldomas noras diriguoti kitiems ir vertinti ju pasauli pagal savo menka isprusima ! Piktas
ar tu klausei kitu , ar jie nori jog tu ir visa sita jusu moderu - tironu kasta jiems trintu , koreguotu zinutes ir temas ? klausei ?
tai gal man paklausti ? paziuresim ar tikrai nori dauguma , kad sitaip drastiskai ir be jokiu ceremoniju kas listu ir pazeidinetu ju autorines teises ! ! Piktas Piktas

Kodėl banuojami dalyviai iki 18 klube vien už tai, kad jie parašo, neperskaitę visų žinučių ilgoje temoje ? Apakęs Košmaras !!Blogai Ar galima taip daryti ? Kas suteikė tokias teises moderatoriams ?Nekaltas

Jūs, rašinėdami baruose, kuriuose jau yra parašyta po keletą tūkstančių žinučių, perskaitote jas visas nuo pat pradžių ?
Aš vien dėl to ten nerašinėju, nes negaliu niekaip perskaityti visų ten parašytų blevyzgų !
Toks klausimas moderatoriams: kaip dera barų temos su klubų taisyklėmis neflūdinti ir kurti temas susijusias su klubo tematika ?
Visi barai —> į Alkoholikų forumą

ir vel, kaip trinti, koreguoti kitu zinutes ir temas ! Piktas tu savo bazara koreguok !
ir vel tas nenumaldomas noras diriguoti kitiems ir vertinti ju pasauli pagal savo menka isprusima ! Piktas
ar tu klausei kitu , ar jie nori jog tu ir visa sita jusu moderu - tironu kasta jiems trintu , koreguotu zinutes ir temas ? klausei ?
tai gal man paklausti ? paziuresim ar tikrai nori dauguma , kad sitaip drastiskai ir be jokiu ceremoniju kas listu ir pazeidinetu ju autorines teises ! ! Piktas Piktas

Kodėl banuojami dalyviai iki 18 klube vien už tai, kad jie parašo, neperskaitę visų žinučių ilgoje temoje ? Apakęs Košmaras !!Blogai Ar galima taip daryti ? Kas suteikė tokias teises moderatoriams ?Nekaltas

Jūs, rašinėdami baruose, kuriuose jau yra parašyta po keletą tūkstančių žinučių, perskaitote jas visas nuo pat pradžių ?
Aš vien dėl to ten nerašinėju, nes negaliu niekaip perskaityti visų ten parašytų blevyzgų !
Toks klausimas moderatoriams: kaip dera barų temos su klubų taisyklėmis neflūdinti ir kurti temas susijusias su klubo tematika ?
Visi barai —> į Alkoholikų forumą