Kaip susirasti VAIKINA ???

Kaip susirasti VAIKINA ???

Mirkt

uzauk tada ieshkokis…!

as jau uzaugusi ir visi kas taip raso kaip tik ir yra maziai
neklausciau jei nebuciau neuzaugusi
Cha cha

Kas neiesko, tas neranda Šypsena

idek normalia nuotrauka ir parasyk daugiau apie save Šypsena gal pavyx ir mane nukabinsi Cha cha

Magii negrazu ish tavo puses… Aš nekaltas Juk nesenei buvo tema apie 12-mecius… Mirkt Prisimeni…?? Aš nekaltas Nu tai va ten beveik vienbalsiai nusprendem kad tai yra naturalu jei ir 12-meciai ieshko draugo ar drauges… Mirkt Taip kad galetum ir atsiprashyt jos… Šypsena Ash neprashau bet ish tavo puses tada butu labai grazu ir draugishka… Šypsena

mielas illegal o ar buvo pamineta mano zodziuose, kad metuose esme??? uzaugti tai nereiskia metu skaicius pase…bet paprasciausios isvados is tokio klausimo__> seka nesubrendimas…as nesakau kad as subrendus…bet is kur tokie absurdiskai klausimai…tarytum Vyrai tai zaisliukas…Aš nekaltas

Del paskutiniu zodziu aciu tau… Mirkt Gėlės Va matai kokios klaidingos nuomones gali susidaryti ish trumpu atsakimu… Aš nekaltas Nu tiek to… Šypsena

Atsiprasau, bet augti naturalus dalykas ir nereik rekauti kad tu jau uzaugus …augama iki pat mirties…tik ta augima kiekvienas supranta kitaip…Aš nekaltas anyway sawo jau pasakiau…atciprasau ka smane ne taip supratote…

Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena

ateis laikas ir bus tas vaikinas.nors ,tiesa sakant ,nesuprantu as taves…

NEIMANOMA Cha cha

Jau viena radai Širdis

Cha cha Cha cha Cha cha Gerai

sakai ieskai vaikino o mane palikai? atsimeni kai draugavom dar m-1 chate? atvirukais siuntinejomes! o mano pusbrolis sceary pripasakojo nesamoniu ir patikejai!!! LiūdnaLiūdnaLiūdnaLiūdnaLiūdna

============================================================
la vita e bella rase:
jau viena radai Cha cha Cha cha Cha cha Gerai

Bučkis Širdis Bučkis Gėlės Cha cha

From anelka.

wel neten pataikiau,bo vel lieps atsiprasyti Aš nekaltas

Kas iesko tas randa.
Siaip paprasciau ir buti negali. Nueini i koki tusa pamatai vienisa vaikinuka, pasiulai pasisokti, pabandai pasibuciuoti, o po to jau ziurekis, galit ir kur nors nueiti vieni du… Cha cha
Taigi paprasta.
P.S. jei nieko neisejo vadinasi tu jam nepatinki Liežuvis

nueini i centra isverti papus, kas nors gal susidomes Cha cha Cha cha Cha cha