kaip susiconfigint! emaila Sony\'iakui j70!

kaip susiconfigint! emaila Sony’iakui j70!

va kaip pasidaryt viska iki smulkmenu parasykit aiskiai ir suprantamaij!;P)

Kokio operatoriaus paslaugas naudoji? O isvis ar turi pop3 pasto dezute?

Man irgi labai idomu ko reikia kad galetum naudoti pasta telefone? Jei naudojies bite ir jei turi labas. Tai ko jiems reikia ar ka reikia konfiginti?

Del bites tai nezinau. Nu va duodu pavyzdy kaip konfiguruoti emaila turint delfi maila ir omnitelio korta (abonenta):

Pabandysiu smulkiai isdestyti Šypsena Meniu>extras>e-mail>setings>provider:
Dial-up nr. - +37069860040 (omnitelio prisijungimo prie interneto per gsm numeris)
User name - Omni
Password - Omni
Pop3 server - mail.delfi.lt
SMTP server - pvilnius.omnitel.net arba pkaunas.omnitel.net
Data call type - Analogue


Meniu>extras>e-mail>setings>E-mail:
User name - Delfi vartotojo POP3 vardą galite sužinoti savo web pašto dėžutėje, skyrelyje POP paštas.
Password - Pasto dezutes slaptazodis
E-mail adress - (jei kam neaisku tai uzsukit y IT kluba hehe)


Meniu>extras>e-mail>setings>details:
pop3 port - 110
SMTP port - 25
Timeout - 120 (standartas)
DNS server - cia bijau sumeluot. Geriausia butu paskambint y informacija ir paklausti =) gali but kad 194.176.032.151

Atrodo viskas, jei pries tai omnitel atstovybeje uzsisakete duomenu perdavimo paslauga ir somokejote ~10lt vienkartiny mokesty. Toliau mokesite wap tarifais ( pikas 0,40lt nepikas 0,28lt pigus laikas 0:00-6:00 darbo dienomis ir 20:00-8:00 savaitgaliais bei šv. dienomis 0,16lt uz minute)

Jei pastebesit kokiu netikslumu nesiprainkit, o pataisykit kas negerai.

na aisku viska paaiskniaij! tik pas mane bite! tai tekx ait i bitute viska smulkiau pasitikslint!

pas mane irgi bite yra.
tai taip iseina, kad jei pakeitus dialup numeri i bites duomenu perdavimo numeri, ir user name i "wap", bei passwd i "wap", turetu viskas veikti, anea. nu dar tiesa ir dns, o koks jis ant bites?

Dar SMTP serveris bites bus kitoks.

Neveikia taip kazkodel Liūdna

va tika padariau ir pagaliau viskas veikia be jokiu problemu. pas mane parkes buvo nes buvau dns bloga ivedes. Bites DNS 213.226.131.131