Kaip suprasti?

Kaip suprasti?

MC motaras… bet nesupratau papildomi purkstukai i kolektoriu? WTF? Skaitau

ai, nesigilink… audi uzpso, geriau ka is Opeliu idek Apkabinimas Linksmybės

vakad pasigilinau Cha cha jei zinai atsakyk Šypsena bus fainiau ka nors nauja suzinoti Mirkt

tikrai nezinau Ne ma cia kazkokia bbiene Baisus na, bet ant LT da ne tokiu isvysi Taip zinau, kad labai gerai valyt turbo santechnikai senuku tuoletiniai plastmasiniai vamzdziai bei alkunes Cha cha

Geras Cha cha piguva valdo Cha cha gal kada reikes tavo patarimu pasinaudoti Cha cha

man kur dujos, ten isvis asocijuojasi virtuve arba duju kamera Cha chasu masina niekaip nesirisa Ne

ubagss, cia tau i bulka 1.6d tiktu stoikes Šypsenaauto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=ldalys&id=98026

Valio Valio cia yr giars Gerai Girtas tik daba lysnu neturiu Pinigai bet jei palaikys (bendraves su pardaveju), tikrai jamsiu Valio Kietas Aciu uz nuoroda Gerai

A cia kaip? aptraukti? ar tikras karbonas? nes kiek sedanui pamenu jie atsisuka Šypsena

grazus salonas bulkikes…beja apie r8…nu man ta plastmase ale blizganti ant r8 sonu tai ka as zinau…nebent veliau akis pripras Nežinau

a kaip ji is sono atrodo ta r8 nymates Cha cha jo salonas tai fainas… tik va mallonumas brangiai jauciu kainuoja…

jei praso 350, turi but tikras carbons Taip kits klausimas kokybe, bet nepamates nesuzinosi… dr> blizganti plastmase (aliuminis) ant r8 jau keiciamas i karbona, kuris graziau atrodo zyymiai… Cia bus kaip salone… nori odos intarpu, nori medzio, nori karbono… Kazi, kaip r8 atrodytu su medzio intarpais ant sonu? Kokio resutmedzio lakuoto Kietas Tūsas Cha cha

imeskit man r8 sona Mirkt mhm sviesios odos salonas apsiuvimas… Vidutiniskai kiek kastuotu? Šypsena

bet vilniuje pravaziuojant pro salona pamaciau juoda r8 su nikeliu ant sono,tai bbdejau Blogaitokios popsuxos sau nenoreciau Ne

deivi> vien sedynes su apsyfkem nieko neduos apsiuti,reikia ir paneles sviesios Gerai

blog.argusauto.com/album/le_diaporama_du_mondial/Audi%20R8.htmljau karbonas

nu istikro tai taip, bet man nereikia tad gal ir nesidomim Cha cha nebent kozos…

draugs siuvo visa salona Kaune… paliko 1300Lt uz darba, bet absifkes, panele apatine, konsole ir tt + savaime suprantama sedynes… O sitos bulkos 2.6 auto LPG salona siuvo ma rods moderna…

gal kada ir as tapsiu tokiu specu, ir mane visi gerbs Nekaltas