Kaip sugaut LAN exploit'ininka???

Kaip sugaut LAN exploit’ininka???

JO kazkoks zasinas su DCOM exploit vis bandosi lauztis i mano ir kitu LAN draugu kompus. Taciau lauzdamasis jis pasikeicia savo IP ir nekarta naudojo ir mano IP? Kaip suzinot tiksliai koks jo tikras IP yra??? Ir kaip ji “nukirsti” ??? Man jis nieko nepadaro, nes turiu firewall, bet vistiek nervas kyla, kad cia kazkoks issisokelis terorizuoja visa LAN!!!

Ten gal ne ■■■■■■ useris, o sasseriu uzkrestas to locho kompas. Vat jis ir terorizuoja …

nu gali buti, nes keiciasi atakojancio IP adresas ir buvo toks bajeris, kad “as pats” (su mano IP) i savo PC lauziaus. Bet tai idomu, jei butu tokie pat IP tai mestu lentele, kad yra vienodi IP, bet cia nemeta!! Idomu… gal istikruju tas molis uzsikretes???

paziurek i zonealarm ataskaita netbios-name po atakos iskart daryk “arp -a” ir gausi mac’u sarasiuka cia identifikuosi plokste (jei nespufina mac) ikalbink visus naudot koki vypress chat, cia pat galesi susirast ta mac’a

Jo, pas mus irgi nemažai eina traficas iš visų tinlo ip… Ką padarysi, kad žmonės negali savo kompų susitvarkyti…