kaip su ta istikimybe?

kaip su ta istikimybe?

anita7, tu turėjai omeny mašinos Ignoruoju, o Nakviša - žmogaus/ Cha cha

o kaip? Nekaltas Nekaltas
įvažiuoti aniems į Ignoruoju?

Tunesakykkurmaneitiašnesakysiukątaudaryti Be be be

Nieko tu nesupranti, moterie. Flirtas
Tai naujas būdas susipažinti su žavingais Vyras
Žinoma, jei pasiseka Nekaltas

nu nu… papasakok man kiek aš turiu nikų, ir kaip aš einu į kairę ir su kuo Drovus

Juokiasi Juokiasi

P.S neturit ką veikti, tai bile pašnekėt vėjus ania?

ribas nusto tai kas jas apibrezia ,kaip savo samenines ribas.situo atveju nzn kiek tamsta turi niku,kiek naudojasi jais kiti kaip anyta gudrioji gentis ir dar cia nemazai uzsukcianciu,nekreipsiu demesio juokinga,taciau bus akivaizdu Mirkt

Visko gali būti.
Nelygis gi, sudėti skyrybos ženklus, ane?

Kietas

Man tai vedę dar įdomiau. Ta prasme, suveikia kažkoks saldus piktas jausmas, kažkokia ambicija.

sugundyt ir neduot kazko ko isivaizdinat… Juokiasi gali tik jums Be be be garantuotai Taip cia akivaizdu ane juk vyru dauguma Mirkt

Nelabai suprantu. Arba kablelių trūksta, arba taškų.

O ką reikia slėpti?

Žvalgausi. Į kairė ir į dešinę.

Tai, kad nelabai čia yra ko bijoti Nekaltas

Kvankt?

manau, esme - jus pagasdintiŠypsena

as asmeniskai esu nelabai dar patyrus seimyniniame gyvenime. mes vede 2.5 metu. as esu istikima.
tiesa, flirtas man nesvetimas…bet tai tik zaidimas…
nzn ar mano vyras istikimas, bet manyciau, kad taip, nes didziaja dali laiko praleidziame kartu, jei nekartu, tai jis buna su vaiku, nemanau, kad turi laiko kitai moteriai…
kas cia tokio, jei pasiziurime i kutus vyrus? bet tai dar nereiskia, kad esame neistikimos, teisingai ten kazkas pasake, kad jei tarp sutuoktiniu viskas gerai, kam reikia trecio?

Cha cha

Nu ti kaip te buvo, daalijau? A? Klasta

arba kokia nors Moteris sugundė ir nedavė Užsispyręs Užsispyręs

va ir man tas neaisku kazkaiptais Nekaltas nu nebent… temos autorius - seminarijos studentas… Cha cha

o iš kur tu taip gerai žinai? Klasta
gal pats patirtimi pasidalytum?

P.S kokia temos esmė? Idėja

Šypsena saunu kai zmones sutaria Mirkt

cia laabai jau isamiai… matyt svajones neissipylde… Mirktjei aplinkiniam butum patrauklesne matyt nerasinetum cia tokiu veju Šypsena tema ne apie tai kokia as esu Baisusir manes niekas nemyli Užsispyręs