kaip su omniconectu?

kaip su omniconectu?

kur man jie atsius ta slaptazodi? Nekaltas

Sunkiai lietuviškai skaitosi? Juk parašyta, kad atsiunčia į telefoną SMS.

Tralfamadoras >kur? pasimokinti skaityti,ar bent isigilinti ka perskaitai. i koki plia telefona,as neturiu jokio telefono Kvankt?

Pats ir mokykis skaityti jei vis dar nesupranti, kas ten rašoma. Kokio b*bio tu eini į Omnitel savitarną jei neturi telefono?? Be to dar ten rašo:

trydalafonas> kazkokis nepasitenkines Nekaltasdr>kaip tas amniteliaus kanektas, ar sukasi bent kiek, ka gereU imt be sutarties ji, ar bitina ???

drylio>vartyti puslapius zjb,as paemiau modema is skelbimo nauja uz 30lt ir neterminuota sutarti su omniu,menesiui 29lt/3gb trabanafodai>sekanti syki savo neinformuota liezuvi susikisk i … jau viska radau,numeris man suteiktas kai gavau kortele,o slaptazodi atsiuncia i pradinio “omniconect” puslapio meniu,kur yra grafa “zinutes” sekanti syki prilaikyk vadzias,nes gausi bana Cha cha\robis>tvarkyk savo jaunOlius Cha cha

dar nors vienas komentaras ne į temą, banarama garantuota Mirkt

ei turi Omni connect tai atsiunčia į ta sim su kuriu prisijungi, o sms galima peržiūra padaryti pajungimo modemo programa

ble tik 29lt/men Apakęs manau laikas apie TEO pasiuntima nx pagalvot Nekaltas

nju>jei tik skaityti ,ar narsyti po intika,tai tie 3gb daugiau nei reikia. siaip as turiu namie optika,tas filmams ir tt,o omniconectas sodyboje. 330ft>jau radau Mirkt

man ir i pajuri tik reiks savaitei, dviem

drylio>jei man nereiketu ir butu ne atostogos,tai pskolinciau Mirkt

dar kartą kartoju, už OT bus banarama Piktas

o labai spyriojosi, kad to modemo uz 199lt neemei?

Robis kas cE daros dabar ? Piktas kur pagarba dingo ??? ar vel senas zaizdas prisiminiai Nekaltas lyg jau normaliai sutardavom viska Klasta pakalbam geriau apie masinas ir infinicius Mirkt

nju>nesispyriojo,tik omnis norejo uz kortele 19lt paimti,bet pasakiau,kad kortele duodama uzdyka,tai tipo sako pritaikysim nuolaida Cha cha. sian visa para naudosiuos omnconectu,tai istikro bus matyt ko jis vertas

“Prisiminiai”, “uzdyka”, “istikro”. Na fantastika, ne kitaip. Cha cha

Na aš asmeniškai naudoju OMNI CONNECT dar nuo 2006 met. 12 mėn. kada buvo toki kainos 1GB 100 LT. ir ryšis geriau ne minėti, bet paskutiniųjų laiku Omnitel tikrai pradėjo žvelgti ir žmonės sumažino mokesti iki 57 LT žinoma be PVM su PVM yra 68 LT čia už 7 GB, ir dar ryšis galių pasakyti tapo geresnis stabilesnis. Na ši met. jiems sunkokai bus labai stipri MEZON kompanija labai jau rimtai eina I ši rinka dar TELE2 taip pat jau teikia paslauga Klaipėdoje 3G atidaro mačiau parduoda jau modemus po 1LT. www.internetas.tele2.lt