Kaip su Latvija??? Polisas???

Kaip su Latvija??? Polisas???

Siandien perskaiciau delfyje apie latviu pasienieciu naujove. Tipo nuo geguzes 1d. ivedamas privalomas gyvybes ir sveikatos polisas.Lietuvai irgi. Tai ka, kiekviena karta vaziuojant i Latvija reikes ji pirkti? Kas per nesamones. Jei jau tikrai taip yra, tai kiek tas polisas kainuoja? Ot tai *****! Žliumbia Žliumbia Žliumbia Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju

As turiu latvio pilietybe Liežuvis

Oj kaiop tau gerai, dar pasakyk, kad Latvijoj gyveni Šypsena haha, o gal ir tau reikes moketi? Juokiasi

As turiu dviguba pilietybe, tai anksciau ar veliau visur reikes tu popiereliu, o dar neilgai laukti ir Sengeno sutarties isigaliojimo…

Keičiasi įvažiavimo į Latviją tvarka

Nuo gegužės 1 d. į Latviją vykstantys Lietuvos piliečiai privalės turėti sveikatos bei gyvybės draudimą, kuris galiotų visą viešnagės kaimyninėje šalyje laiką. Latvijos valstybės sienos apsaugos tarnybos duomenimis, sveikatos ir gyvybės draudimas vienai dienai kainuos apytiksliai 1 EUR.

Nuo vakar įsigaliojo nauji Latvijos teisės aktai, reglamentuojantys užsieniečių atvykimo į šią šalį ir buvimo joje tvarką.
Latvijos pasienio tarnybos pareigūnas turės teisę pareikalauti Latvijoje galiojančio draudimo poliso, garantuojančio su sveikatos priežiūra susijusių išlaidų padengimą, įskaitant ir pargabenimą atgal sunkios ligos ar mirties atveju.
Pasienyje šiuo metu draudimo polisą galima bus įsigyti tik visuose Lietuvos ir Latvijos tarptautiniuose sienos parėjimo punktuose bei dvišaliame punkte Skuodas-Pludoni, tačiau artimiausiu metu ketinama ir kituose punktuose, tarp jų ir geležinkelio bei uostų, įsteigti draudimo bendrovių filialus.

VŽ online info

Nu ****ec, 1 euras, taigi baisiai brangu Apakęs tai jei savaitei vaziuoju, tai jau kiek susidaro. O gal galima kaip nors nusimuilinti nuo to poliso? Nu jau mirties atveju tevai ar artimieji parsives Piktas

Vaziavau geguzes 1 d. ant sienos nusipirkom polisus, 3 dienoms kainavo po 5 lt. zmogui. Tik del to buvo didele eile ant sienos, nes kai kurie nezinojo, turejo vaziuoti atgal pirkti.

O tai jus su masina vaziavot ar marsrutiniu autobusu? Tai ne taip ir brangiia sumokejot, o nuolaidos yra prikolausomai nuo dienu skaiciaus ar ne?

Vaziavom su masina, tik 1 dienai, bet draudima dave 3 dienoms, tipo, tox minimumas. Nezinau, gal taip "isdure", bet neturejom laiko aiskintis, kaip ten is tikruju.

Idomu, ar imanoma juos paciu isdurti? Nusipirkti polisa 3 dienom ir tik po savaites grizti Lietuvelen Cha cha

Labai abejoju. Turesi bedos su grizhimu…

Bet tai pasienyje jau lietuviai tikrins pasus ir nuo ju priklausys ileis ar ne. Gal jie neprisikabintu ir visai to poliso neziuretu?

Ash manau, kad dabar, kai tik padare shi pakeitima, tai tikrins virsur. veliau, kai jau viskas nusistoves, gal ir galima bus kaip nors panashiai apgaut. Nu bet ka ash chia… Jei nori rizikuok… Cha cha

Latvijos Respublikos vyriausybė gegužės 6 dieną nusprendė nutraukti į šalį vykstančių Lietuvos Respublikos piliečių sveikatos ir gyvybės polisų patikrinimą pasienyje, pranešė Užsienio reikalų ministerija.

Plačiau:
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=2288082

Tai ka, vel atviri keliai i Europa (na, bent jau pas kaimynus Cha cha)

Oj kaip zjb! As tai daznai i Latvija vazineju ir kiek noriu tiek bunu, dazniausiai ne pagal plana. Jau galvojau, kad reikes kaip nors nusukineti su tuo polisu, o cia tokia gera naujiena Šypsena

hm, as kai vaziavau tai 6lt nulupo… geguzes 1a diena… Piktas
gal ne tam poste.
griztant nieko neprase.
supaisysi cia