kaip sitie?

kaip sitie?

kazkodel baisiai geros visur apzvalgos. gal del to, kad nesitikima daug is hyunday? pvz:youtube.com/watch?v=-qtdoOlwTo8tik nesuprantu kaip jis ten taip zavisi trauka, kai 10,1 iki simto? bet kainos tai tikrai patrauklios, uz tokia komplektacija:inchcape.lt/wp-content/uploads/SantaFe-2013-01.pdf

Ne, nu tai aisku, kad ne masina, o sudu kruva jei per 6 sekundes 100 km/h neivinioja. Blogai

ne nu as ne ta prasme, kad masina bloga. bet noretusi objektyvumo is apzvalgininku.

dizainas Gerai

nu bet tai tipo buna gerai ir pigiai? Nekaltas Cha cha

kad kia/hyundai senai jau nebepigios

rhc susikomplektuok ir kokio bmw atitikmeni pajamk kiek kainuos? dvigubai kaip minimum Mirkt

MCB - nezinau ar buna gerai ir pigiai, bet tikrai zinau, kad buna blogai ir brangiai. Ber realiai tai man reikia normaliai pasiimt kazka pavazinet su vidutinisku varikliu, suoerba koki 170 ag, ar legacy dyzeli 150 ag - nu kad paziureciau ar tikrai reiksmingas tas diskomfortas del performanco.

Prie performanco priprantama. Prie performanco nebuvimo - irgi Cha chaSanta Fe man pasirodė brangokas. Kas jo konkurentai realiai?nissan.lt/#vehicles/4x4/pathfinder/pricing-and-specificatio ns/discover

xz jei reiktu rinktis kazka naujo… ne is didziuju SUV’u tai kazkaip man labai labai prie sirdies audi Q5 Girtastokia nei didele nei maza. Gerai

Nu visu pirma KIA Sorento, cia klonas. Po to matyt visokie Outlanderiai beigi Xtrailai. Cia europoj. Amerikoj tai ten gyvas velnias tu SUV vietines gamybos. Nu Q5, x3, xc60 tai neminesiu, kita kainu kategorija. MCB - o tu buvai i Q5 isiranges? Zinok ten bent jau mane apima tradicine audi klaustrofobija, neskaitant kad uz manes vietos nelieka, bagazine irgi nekazka…O kaina uztat kazka Laimingas

Jeigu reiktų rinktis SUV, tai aš palaukčiau Alfos arba Maserati SUV’o. Taupydamas pinigus. O kai susitaupyčiau, pirkčiau Yeti kasdienai, o savaitgaliams kokią senieną Cha cha

tai sitas skaitos prie tu mazesniu suv’u? tai jis tikrai nera pigus jei lygintumem su cr-v, rav4, tiguan, kuga ir pan

Crv naujo ilgis 4750, baze 2630 Rav naujo ilgis 4570, baze 2660 Santa fe ilgis 4690, baze 2700 Siaip idomumui: mano v70 ilgis 4823, baze 2816

Tai ne i kainu kategorija ziurim o i masina… kainu kategorija yra kainu kategorija… bet tai uz savo pinigus niekada gyvenime… nei kia ar *pimp…*dajus ar koks prancuzas griobanas su mikimauzais Veee Kietas

MCB, bet tu radai palygint ka - prancuzija su Koreja…

LS> man ju lygis vienodas… Cha cha

Nu kaip gali buti vienodas lygis degraduojancios prasiskolinusios valstybes kur masiskai uzdaromos gamyklos ir vienos stipriausios pasaulio valstybes?

nu juk tie aptys vokieciai savo varda uzsikariavo ne elektros gedimais ir ne dizaino pravalais Šypsenagalu gale prestizo ir gi nulis ziurint i tuos frenchius ir kasaglazus… Šypsenaaudi, bmw, vw, mersas forever Geraivisa kita shrots… nu dar japonai. Gerai Blogai Šypsena