Kaip sitie?

Kaip sitie?

auto.plius.lt/skelbimai/volkswagen-lupo-1-2-l-kita-2275130.htmlKaip situ automatu dezes? Geros/blogos?

savizudziu Mašina

guestas, tipo nesaugi? po miesta Moteris lakstyt blogai? Nekaltas

RM važinėjosi ir turėjo, galėtų atsakyti Cha cha

o kodel jeigu Moteris masina, tai butinai isskirtine, kaip sovietu laikais invalidus su degtuku dezutem isskirdavo?

Domo, kiek masinu turit ar tik ekspedicija uzsiimat ? linejatransport.lt/lt/kontaktai/5/s

Nezinau ant kiek sitas gyvas, bet man cia atrodo idealus varijantas jeigu kriterijai ‘‘automatas, dyzelis, mazos sanaudos ir kaina iki 10k lt’’. Nelabai ka gudriau ir sugalvoju, o ir sitas neblogai atrodo NekaltasVIN’as nuosavu neturim, yra tik nuomuotos pagal sutartis kurios vaziuoja tik mums. As dabar tokiu pasiemes 5, ir moku uz prasuktus km, kas lieka man. Realiai koki 20 tokiu dabar turim. Ir zinoma + gryna ekspedicija, kai persamdomas kazkieno transportas.

po miesta Gerai Blogai bet mazu kas uzleks, mano Moteris nesenai teises issilaike tai siandien pradejo apie 1 peugeot ar citruka toki pat, tai leidau susiprast, kad apseis tada visai be Mašina

visai smagus toks spuogas bobai butu, bet kai pagalvoji kas liktu is po avarijos Nekaltasmaniskei labai patiko outlanderis -automatas, sedi aukstai, viska matai, kojos avarijos atveju neuzspaustos Cha cha

Manau golfas butu geresnis pasirinkimas, nes lietuvoj nera tokiu miestu, kad reiketu tokiu mini miesto automobiliu.

vyriausias Gerai

kad cia jis mini, tai px nx. man asmeniskai net grazesnis uz golfa, o beto ir ekonomiskesnis! Šypsena ir taip, naujas x6 butu geriau… naktibeldas, nebutinai iskirtine, bet baxurams ne visiems pagal panetkes noretus i tokia sesti, o jei mergai ta auto visiskai px nx, svarbu mazai rytu ir vaziuotu, tai nejau imsi 725tds?

bet ar nera kazko geriau paimti uz 8k? Paplepėkim

Nu nereikia x6, bet va pvz yra salys, kur tokiems automobiliams netaikomi keliu mokesciai ir parkavimui mieste yra lengvatos, visi susirupine ekologija todel skatina tokias auto, o lt nera jokios politikos situo klausymu, tai vienintelis dalykas kas gali paskatinti pirkti, tai kad patinka maza skarbonke kur dviese vaziuojant reikia peciais susirempti Nekaltas

Albinukas pvz kas? automatas + dyzelis. vyriausias, bbz kiek ji maza, as gyvenime tokioje mazoje nesedejes Cha cha bet tos sanaudos ju skamba ispudingai, beto keleiviu joje ir nebutu.

Kam imti Lupo, jei BMW tu paciu metu pigesni Cha chaauto.plius.lt/skelbimai/bmw-530-3-0-l-universalas-2057917.html

bemsas nu nx reikalingas tas lavonu lavonas ir dar universalas su x2 sanaudom?

kiek pralekes bemsas, patikrinkit

390t