Kaip sitas vertinate?


Kaip sitas vertinate?

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1954694Verti demesio variantai? Bent isvaizda Gerai

opelis ir liks opeliu Mirkt mano nuomone Kietas

man Gerai

tik sita neaiski rida 80 stukiu o nauja deze jau nesamone Blogai

zjbs. pas situs buvo bedu su automatu dezem

o kas pas juos su automatais blogai?

kazkas ten su begiais pasidaro del kazkokios *pimp…*nios. pazystamas nusipirko su defektu, gana pigiai susiremontavo ir iki siol vazineja

važiuoklės opelių smagios Gerai

situ galine vaziuoles dalis byret megsta. ant greicio kelyje labai nestabilios. Bent tiek is dedes girdejau.

dėl dėžių galiu patvirtinti - silpnos

man tai grazi. Vidus gal tik kiek pigokas. Nu plius dar opelio moralinis zenklas Šypsena dezes ne pas viena skelbime maciau kad keista arba su defektu, bet tai cia visom byra. Negendanciu nera, o remontuoti visos kainuoja. Tik va man atrodo ir as 2.2 dyzelinis variklis ar tik ne renault? Kur ir lagunoj stovi ir dar velnias zino kur. Ar cia opelinis?

kas jau kas,bet vectra Špyga

antifrizas uzpila deze. reikia ten kazkokias ploksteles pasikeisti

beja kaip uz tokiu metu ir tokios komplektacijos vectra tai pinigai dideli. Tokius pinigus nebent su oda, parktronikais, xenonais ir t.t. gal ir verta moketi, o cia tai plika komplektacija

2.2 dti tikras opelio variklis…visi pirmus 2-3metus isriedeje signumai ir vectros turejo fabrikini broka: ausinimo radiatoriu,kuris zinoma kaip dauguma automatu ausina ausinimo skysti bei dezes tepala,butent brokas ir buvo su radiatoriais,jog ausinimo skystis subegdavo i deze ir suesdavo deze…mazai kuris opelis tadraukdavo 100 000km.,riba…todel pirma ka rekomenduoja nusipirkus toki auto: pasikeisti nauja radiatoriu,arba yra ten toks rem.komlektas,butent tu tarpineliu,kurias sukeldavo sias bedas radiatoriuje…p.s.cia naujas opelis,delto jis jau neturi tikro opelio istvermingumo vaziuokles atzvilgiu,nes ji aliuminine ir taip ten niuansu yra

gera masina, tokia dabar vaziuoju Gerai