Kaip reguojate i rukancias merginas??

ziuriu naujas sefas blevyzgose… Laimingas Laimingas

p.s. geriau kai neruko

geriausia,kai turi savo nuomone!!!nori ruko,nori ne…

tegul turi savo nuomone, bet geriau kai neruko Šypsena

nu faktas geriau…vien sveikata ka reiskia… nors ka as galiu cia reikstis labai-pati gi rukau… Nustebęs

As rukau ir man nepatinka vaikinai, kurie neruko… Na, ne tai, kad nepatinka, bet man vis gi smagiau ir geriau, kai man kompanija palaikantis vaikinas ruko (o ypac mano vaikinas)… Šypsena Tiesiog FUN, smagu, kai gali kartu uztraukti gardu dumeli… MirktO ir apskritai man graziai atrodo tiek graziai rukancios merginos, tiek vaikinai… Taip

man nepatinka NeVeee

man irgi nepatinka. uzknisa, kai ruko salia manes kas nors. ne tik savo sveikata gadina, bet dar ir aplinkiniu. o kai kokia jauna mamyte ruko vaziuodama masina ir toj pacioj masinoj sedi jos vaikas, tai cia is vis bukumo virsune Blogai

Man tai lycnai px…Bet jei nemoka rukyt tai geriau neruko…Nervuoja ju ciapsejimas apsasalinimas cizos ir t.t.Asq yra tokiu ir bernu…Geriausia yra retkarciais uztraukti… Šypsena Šypsena Šypsena

: Man atrodo kad tu gyvenimo netraumuotas…Tai jau geriau uztraukt retkarciais negu begt ir galvot kad cia mirtis…Dar pasakyk kad negeri ir t.t…Tai pagalvosiu kad tik drocinies… Piktas

Va kaip cia verda emocijos. Bet as kazkodel manau kad geriau nerukyt, bet… retkarciais reikia.

uztrauk kada gal pasijusi geriau ir nerupes mamytes masinose

Rukykit kol sveikata leidžia

atrodyt gal ir gerai atrodo (turiu pripazint damoms tinka Taip) bet apie pasekmes 0 minciu, ane Nekaltas

Gal tai ir moralas, bet mergytės jums špaklio reiks tepti špakliuote, nes veidelis palieka susiraukšlėja kaip pitbulio snukutis, o jei norit buti “krūtos” geriau iš ryto atsiprauskit ir dantis įsivalykit.

Reguoju tikrai siaubingai !!! Gyva pelenine Liežuvis

tik jei bant jau atrodo 18-os metu ar daugiau. nes slykstu, kai prieina kokia nors taip vadinamos “maloletkos” mazdaug 12-13 metu ir praso pavaisint cigarete… o kartais jei atsakai kad neturi, tai papraso palikti “pora dumu”. o rukanti moteris, jei tai dera prie jos stiliaus(ar mergina) tai klasiska ir grazu !!!

aisku kur neruko Taip

ci aklausimas vaikinai kokios paneles jums labaiu patinka kurios turi antakiuose 452 ar 453 plaukucius? Šypsena heheeh pievos kazkopkios jokio skirtumo man dar geriau kai ruko nes pats rukau Šypsena

megos geriausios tos kurios nestabdo prie kompanijos ruko geria nu krc… tokios su kuriom geraj nekenciu stabdanciu bernu negaliu pakes kajp aj ash nerukau kajp jus galit ir panasej nzn visas jauniams zutrauke mani bachuro britas 6 metu ruko kur matyta Cha chaDDDDDDDD i px nu nzn ash pati rookau i ka nieko o kuriems bernams nepatinka tedu isitrina galvas =] nes man px !!!1