Kaip reaguotumėt?

Kaip reaguotumėt?

Na, mano ex virsininkas manes irgi nenorejo paukstinti pareigose. As apie tai net negalvojau, nes tai nebuvo mano svajoniu pareigos. Taciau, suzinojusi pagrindini argumenta, kodel netinku tam darbui (‘per jauna as tokioms pareigoms’) mikliai susiradau kita darba (tai nebuvo vienintele priezastis, bet is tu paskutiniu lasu)… Manau yra normalu, kad zmogaus atliekams darbas turi buti deramai ivertintas. Jei zmogaus darbas nevertinamas, anksciau ar veliau jam tai igrys ir tada jau tures itakos darbo rezultatams…
Ir nereikia aiskinti, kad nepakeiciamu nera. Net kasininke, turincia n metu staza, priemus i Maxima reikia apmokyti, o tam laiko reikia, o laikas - pinigai…

reikėtų išsiaiškinti, kodėl tas mažesnis viršininkas nenori paaukštinti pavaldinio. Gal čia yra kokia asmeninė antipatija… juk būna, kad žmonės negali kartu dirbti ir viskas. Bet, jei tas pavaldinys iš tikrųjų pats nenori (irgi reiktų pasiaiškinti, kodėl nenori) būti paaukštintas, geriau jo neaukštinti, dėl anksčiau mano minėtų priežasčių…

Aš jūsų vietoje pagalvočiau apie to viršininko likimą. Kaip minėjau jo nuostata nėra teisinga pavaldinių atžvilgiu… Tuo labiau, jei yra galimybė, kad jis visaip pavaldinius "žlugdys bei maišys su žemėmis". Tai tikrai nedaro teigiamos įtakos skyriaus darbo atmosferai bei, atitnkamai, kokybei…
Manau, reiktų pasikalbėti su tuo viršininkėliu ir išsiaiškinti visas jo nuostatas bei galimus veiksmus… Tada daryti sprendimą.

kovė rašė:

Be abejo, bus kaip bus, tik mes svarstom to mažesniojo viršininko pozicijas- ar nesistengs jis tų pagirtųjų "su žemėm sumaišyti", ypač kai bus atsisakyta siūlomo posto, arba , visgi paskyrus į naujas pareigas ar nebus specialiai sužlugdytas tas žmogeliukas. Šiaip, iš pavydo.
O gal jis pakils ir to viršininko akyse.

("tas paaukšinimas neapsimoka nei finansiškai, nei darbo prasme&quotMirkt objektyvumo…

oi, sorry, kove, čia kiek supratau tavo komentaras… na, bet abejones del mazesnio viršininko objektyvumo vistiek lieka… Šypsena

Kove, tu apie savo padeti ar siaip, bendrai nori issiaiskinti?