kaip prasyti didesnes algos

kaip prasyti didesnes algos

a vat su draugemis vakar snekejom ir iskilo tokia mintis, kad ne viena niekada neprase boso padidnti alga, nors vakaruose tokia situacija yra normali. as ir susimasciau: ar cia pas mus bosai tokie geri ir patys darbuotoju gerove rupinasi, ar kaip? ir atvirai prisipazistu - nemokeciau to daryti… taigi - kaip paprasyti priedo prie atlyginimo ar kito materialinio gerio?

atsistok prie stalo ir atsiremk i ji patiekdadama nuoga savo uzpakali Mirkt pakils tikrai,jei ne alga tai kazkas kitkas… Taip Cha cha

Rydvinai, cia tu ismeginai toki metoda? ir kaip? padejo?

Cha cha

Mane sykį šefas pasikvietė “ant kilimo”, atseit, paskutinis įspėjimas prieš atleidžiant… Gerą valandą jis šnekėjo, o aš tylėjau kaip vandens prisisiurbus, nes pabandyk tu man įkišt bent žodį. O kai jis išsisėmė ir pasiteiravo, gal ko pati norėčiau pasiklausti, aš taip ant durniaus ir drėbtelėjau: “Na tai gal algą pakelsit?..” Jis gerokai nustebo, bet ačiū dievui jo jumoro jausmas buvo savo vietoje (už tai aš ir gerbiu savo šefą), tai jis nepuolė manęs tuoj pat žudyti. Tiesa, ir atleisdinėti nepuolė. Tiesa, ir algos nepakėlė. Juokiasi

turbut padejo,kad uzsikiso Juokiasi

ale ir pas tave nervai… kai tik mane pradeda kviestis pokalbiams, kai ka nors iskreciu( zinoma netycia) tai as ne tai kad tyliu, bet dar ir dudas paleidziu… nu silpni pas mane nervai Tūsasale kai dirbu tarp vyri, tai gal teisybe sake, kad vyrai neatsilaiko pries moters asaras… Juokiasi

skystablauzde esi tada ŠypsenaYra tam psichologai.

Nekaltas o ar as gincyjuosi ? Liežuvis

o as nedristu net algos paprasyti…

tai dirbi be atlygio?

aga… uz stipendija Drovus

Man užtenka dyrikui į akis įdėmiau pažiūrėt, ir jis man tuoj pat primena, kad kai tik perimsiu viiisą tiekimą iš jo, jis dar pakels algą Cha cha Bent žinau ko siekt. O pažadų jis laikosi Taip

gerai,kad Tavo zvilgsnio virtualiai nematom Šypsena

Aha, užhipnotizuočiau Taip Cha chaO šiaip nelabai suprantu, kodėl žmonės puola teisintis ir aiškintis nuo mano žvilgsnio… Gal esu per griežta Nekaltas Na, bet užtat jokių problemų dėl algos Kietas

gal but,bet as Jusu zvilgsnio ir nemates Šypsena

Prasiau Taip Nepakele Ne Nors zadejo…

Kai mane prieme, ilga laika nekele. Tada neiskentus nuejau ir paprasiau-ar galit man pakelti alga. Tada paklause uz ka. Taip ir pasakiau, kad i sia darbo vieta prieme mane mazai kvalifikuota tose srityje, o dabar esu baigus kursus, turiu jau nemazai patirties + man uzkrautas didelis kruvis ir atsakomybe. Nu ir ka- norejau, kad gauciau dvigubai tiek, kiek gaudavau. Ir pakele. Butent, kiek norejau. Galiu pasakyt viena- jei neprasysit algos, sefas tikrai ir nekels. Is kur jam zinot, kad esat esama alga nepatenkinti? Ir dar- reikia mintyse isivaizduot visus klausimus, kuriuos gali sefas uzduoti ir buti paruosus atsakymus. p.s. tai galioja tose istaigose, kur nera darbuotoju algu kelimo sistemos

kai aš pradėjau dirbti dabartiniame darbe, tai gaudavau 200 lt. mokiausi visko, net pats direktorius sėdėdavo ir aiškindavo buhalterinę apskaitą, paskui kai jau perkandau net ir jam patardavau kaip ką daryti. kai man padidino darbo krūvį ir pamatė,kad su juo susitvarkau, pasikvietė ant kilimėlio. labai gražiai susėdę susiskaičiavom, kiek už kokį darbą man mokės, o jei aš nesutinku, galim derėtis, bet man tada buvo tokie pinigai, akd aš po “kilimėlio” parskridau namo. po metų buvo Nauji metai, mokėjo algas, o man davė 200 lt per daug. atnešiau atgal, o jis pasakė, kad dabar bus tokia mano alga. net neprašiau, bet jis matė, kad man reikia pinigų ir darbo padaugėjo. paprašyti turbūt neišdrįsčiau. turbūt mano bosas auksas.