kaip per wap\'ą tikrinti bangos webmailą? Baigiu nusišauti, bet niekas neišeina!

kaip per wap’ą tikrinti bangos webmailą? Baigiu nusišauti, bet niekas neišeina! Kanda

Pabandžiau one.lt, viskas labai paprasta - eini i wap.one.lt, įvedi login ir slaptažodį, ir ramiausiai naudojiesi savo pašto dėžute per wap. O su banga baigiu prasikeikt, bet nieko nesuprantu! Skambinau į Bitės info, man paaiškino, kur kokius duomenis suvest, bet vis tiek š… gaunasi. Ne

One pasto dezutes per WapMail nepatikrinsi, one neturi POP serverio.

Kaip tai nepatikrinsi? Įeini į wap.one.lt, įvedi login ir slaptažodį ir be problemų patikrini, atrašai ir t.t…

Gerbemas autoriau, jus nesuvokiat, kas yra WapMail, uzeik i bite plius ir paskaityk.

O tai gal, gerbemas b.petras aiškiau paaiškintų, nes iš tų Bitė plius paaiškinimų ko tai man nelabai aišku…

Tai kuo gi skiriasi one mailas, kurį be problemų galiu tikrinti per wap ir wapmail?

ko tu nesupranti ?
Kieno paštu naudojiesi ?

Per Wapmail tu one.lt tikrai netikrini, būk ramus.
Pop dėžes tik pasitikrinsi per Wapmail

Tai tada aš iš tiesų nelabai žinau, kas yra wapmail. Tik žinau, kad one paštą be problemų galiu tikrinti per wap, o bangos kažkodėl ne…

Tai ar galima bangos webmailą tikrinti per wap’ą?

Atrasiau tau i privataŠypsena

WapMail yra skirtas pavyzdziui Delfi pasto vartotojas

Nieko nesupratau. Pavargęs

Gerbemas autoriau! Pabandisiu paaiskinti. 1.WapMai yra ne el.pasto dezute, tai yra programa. 2.Jos pagalba galyma tikrinti el.pasto dezutes turincias POP ir SMTP serverius. Taigi jeigu nori per WapMail skaityti laiskus, pirmiausia ivesk kokos nors el.pasto dezutes parametrus. P.s. Dezutes gali buti, tako, delfio, tavo kompiuterio, jeigu turi tenai el.pasta. Dar karta perskaityk isnaujo info biteje. Sekmes

perskaičiau viską labai atidžiai ir ne vieną kartą, bet rezultatas tas pats - suvedu duomenis, kurių prašo, pašto dėžučių sąraše atsiranda mano dėžutės adresas, bet pastoviai rodo, kad joje yra 0 laiškų, nors jų tikrai yra. O gal aš neteisingai suvedu duomenis? Na, dėl el. pašto adreso ir pop3 serverio lyg ir aišku (pop3.banga.lt, ar ne?), o ką reikia įvesti prie pop3 vartotojas ir pop3 slaptažodis? Ir išvis - kam tas wapmail? Ar negalima bangos pašto patikrinti taip paprastai, kaip one.lt?

tu neklausai ta tau sako. kad tikrinti laiskus per bangos WAPMAIL tu turi tureti accounta pasto sistemoje kuri turi savo POP serveri. tai yra: takas,delfi ir kiti. jeigu tu turi accounta sistemoje kuri yra prieinama tik per WEBMAIL(interneto browserio pagalba) tai naudoti WapMail sistema tu negalesi. kaip supratau tu turi pasto dezute biteje o ji kaip zinau ir yra WEBMAILAS ir savo POP serverio neturi ir atitinkamai ja tikrinti per bangos WAPMAIL negalesi. nepainiok su one.lt-jis yra WEBMAILAS bet turi galimybe perziureti laiskus per WAP. o bangos WAPMAIL ir bangos pastas yra dvi skirtingos sistemos.

Tai nori pasakyti, kad bangos webmailo aš neturiu jokių šansų pasiekti per wap??? Apakęs

Tai kaip supratau, neimanoma???