kaip pasidaryti kad gerai girdeciau

kaip pasidaryti kad gerai girdeciau Cha cha

tai vot , pas mane yra n3510i , ir krc pas ja yra l.tylus garsiakalbis, visa moba isnarsciau bet niekur neradau kaip pasigarsinti , BaisuBaisuBaisuBaisu nes krc jai reikia kokioj marsrutkej susisneketi tai nixuja nieko negirdziu NeNeNeNe anksciau turejau 7210 tai galejo kad ir lektuvai skraidyti virs galvos , vistiek viska girdedavau Cha chaCha chaCha chaCha cha tai ar eina pasigarsinti ta užknisaa garsiakalbi , ar cia taip visu 3510i tas garsiakalbis netraukia? PavargęsPavargęsPavargęsPavargęs o pats lygtais dar prigirdziu siek tiek Cha chaCha chaCha chaCha cha

He he he Cha chaArba telefonas negerasNearba ausis reikia plautTaipCha cha

gali buti, kad nuo telefono priklauso.
tas pats, kaip ir visom 2100 Nokiom vienodai akumas nelaiko Veee
tai cia gali visiems telefonams su garsiakalbiais problemu buti. Nežinau

siaip tai mano draugas toki turi ir susisneka normaliaiTaip tik kad pats skambucio garsas xjvs ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė
siaip pabandyk nunesti i salona ir paprsakyk,kad pazsuetu kas do s
d*s vyxta su juo
Cha chaTūsasCha chaTūsasCha chaTūsas

Ar bandej skambucio metu paspausti rodykle i wirsu?

Tikrai pabandyk. Taip

ish qr pirkai telefona?

nu nea… NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas reix pabandyti MirktMirktMirktMirkt

telefona pirkau is salono LabasLabasLabasLabas

Kokio? Tele2, Omnio, Bites? Gali nunesht ir ten jie taw turetu paaishkint (jei kazhko nnusistatei) arba sutvarkyt (jei ten gedimas). nors jei T2 salone pirkai, dideles pagalbos nesitikek.

kai kalbi paspaudinek rodykle i virshu. tikrai garsinasi. pa defaulta garsas tik puse padarytas …

[sdsd]team

issipauk ausis! JuokiasiJuokiasiJuokiasi

ha , prikolnistas BaisuBaisuBaisuBaisu

Bent pas mane Noskej pokalbio metu paspaudus rodykle i virsu garsinasi…

Zinok, pirmiausia bandyk kalbant rodykle i virsu ^ paspaudyt.

Po to varyk i garantini - jei tox yra ir sakyk, kad per tyliai.

Gal pravalys ar pakeis ausine .

Sekmes

Kietas Kietas

tai wat chebra , tereikejo poaklbio metu tik rodykle i virsu pakelti ir viskas ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena deukui uz helpa LaimingasLaimingasLaimingasLaimingas

galvojau cia juokaudamas sakei, o jei is tikruju tai kodel iskart nedarei? Juokiasi

explosion , gal nezinojau? Cha chaCha chaCha chaCha cha