Kaip pasakyt merginai kad jos nebemyli ir palieki?

Kaip pasakyt merginai kad jos nebemyli ir palieki?

Jei klausysi Mindzes patarimo - tai cia keletas komentaru:

7 punkto nepatarciau vykdyt tiesiogiai. Daug geriau jei jie tavo neigiamus pakitimus girtu. Parodytu kazkokioje geroje sviesoje ant kiek tai imanoma.
8, 9, 10… dont try this :slight_smile: Padarysi dar viena nelaiminga meile… Tik si karta to bachuriuko :slight_smile:
11 - NO.
12 - No way.

1,4,5,6 makes sense. Ypac 6tas teisingas yra.

Naujas bachuriukas turi tiesiog su ja susipazinti ir varyti teisinga programa :-). Nepamirshk, visi tavo neigiami bruozai turi but giriami - jei jau apie tai kalba uzeis.

Bet IMHO daug geriau tiesiog viska uzbaigt. Padek taska ir viskas. Tegu gulasi i ligonine, zhudosi, daro ka nori.

Isidemek, tu NEPRIVALAI atsakyti uz klinikinius meiles atvejus.

Ech, aciu uz patarimus… Ka jai galima pasakyti, kai tik girdi - "tu man vienintelis, man kitu nereikia", "mano meile viena - tai tu", "be taves man negyvenimas" ir t.t…Liūdna

nu mano ex bernas tai taip pasake kad tipo jam truxta erdves,jis nera pasiruoshes rimtai draugystei ir nori turputeli pabut atskirai na ir ka,ash sutikau ir po kiek laiko jis gryzho pas mane nes suprato kad esu jam reikalinga ir mane myli nors priesh tai mane kitaip ir ash nieko nedariau neterorizaviau o daviau visishka laisve…tai ishejo i nauda.gal tau reikia tik apgalvoti o kai jos nebus suprasi kokia ji tau brangiFlirtas

tiesei shviesei pasakyk asta lavista …juk tu nekaltas kad meile baigesi.sekmes (i)Kanda (i) (i) (i) (i) (i) (i) (i) (i) (i) (i) (i) (i) (i) (i)