Kaip pasainti?

Kaip pasainti?

Kaorce, tox reikalas. Viena tokia mergina draugavo su man patinkanciu bachuru, jie ishsiskyre, tas ja pasiunte, kale isvadino ir panasiai, bet jinai vis suka ratus aplink ji, mane diorgina, kaip ja pasalint, ar i kita kampa nugrust??? Aciux is anxto.

TU ji tiesiog pakabink ir ji tures atstoti…

toki kaip jis, nelengva pakabint

Beje man smalsu pasidare - koks bachuras turetu buti kad butu "nelengva" toky nukabint?Kietas

Netox kaip visi, ypatingas ir beveik tobulas.

Jei jis Tavimi nesusidomejo tai Tau nera sansu mergyt. Geriau ramiai kabink kitus!

Nu, aishq, reiskias jus chebra mano neperpratot noro. Nemokesiu paaiskint tad tiekto. asta la vista

Tobulu nebuna. Ar tik nebusi per daug susizavejusi? Ziurek, kad ir tau nebutu kaip tai merginai…Aš nekaltas

Patikek, nebus, as proto turiu, neesu per daug susizavejus. Tobulu beabeo nebuna, buna tik beveik tobulu, tai va. Ciau.

Jei baxurui nerupi, tai kam tu suki galva?Šypsena

nu zinai,tai panai nevisi namie jei ja pasiunte ir ji neatstoja

Kodel nerupiu? Ar as taip sakiau? Mes susirasinjam ir seip, bet karoce, per daug subtilus sudetingas reiklaas. nesuprasit situacijos, pamirskit. ateeee

malga> tai ji tai rimtai trenkta, ja jau kelinta karta siuncia, o tas vis lyzinas, negali blemba musu ramybej palikt. Liūdna

Karoce, AMP… Nefig lyzintis brie bachuro, nes, karoce, tu jam ne chiuvixa… ir karoce, mes ish tikro taves nesupratome, nes , karoce, tavo p.i.s.a.nina primena, karoche , BaisuCha cha

Cha cha Geras Cha cha

Karoce, kiek supratau tu - Baisu tox biski nu dar biski va tox - Baisu Baisu , o kartais net tox - Baisu Baisu Baisu , o kai buni tox - Baisu Baisu Baisu Baisu tai verciau pasisaugoti… Taip Jo, jo. Tai, kad tu - Blogai. Vat. ‘‘Karoce’’

nušauk Ignore

Tu subingalvis - Ignore ? A-a-a, nezinojau, nieko dabar uztat visi tures omeny. Kad tu subingalvis Ignore - va tox priedo - Baisu Ignore

Sakai ypatingas? Beveik tobulas? Cia dabar tokie bachurai taip vadinami, kurie siuncia savo paneles ant 3-ju raidziu ir dar ‘kalem’ jas isvadina? Saunuole AMP ApakęsApakęsApakęs