Kaip pakeisti Nero Burning 5 nustatymus, kad atpažintų 800 Mb kompaktus ?

Kaip pakeisti Nero Burning 5 nustatymus, kad atpažintų 800 Mb kompaktus ?

Su penkta nepamatysi. Gal naujausios mato: ftp://ftp2.nero.com/Nero-6.6.0.8a.exe Vaistai: s44.yousendit.com/d.aspx?id=0GUY8FKBCIEJM07CM3I3B3UOWB Overburn yra file - preferences - expert features.

Nuoširdžiai patariu apsilankyti acmecdr.com/lt/webassist.php ten atidžiai paskaitinėk ir TIKRAI rasi ko tau reikia... Girtasnetgi parodo kaip ką daryt...yra tekstinė ir vaizdinė informacija...SĖKMĖS... Kietas Baisu

Tai jo kas tau trugdo sesta isirasyti. Ypac kai su vaistais jokiu bedu kazkaip ahead'as nesusigribo ties sita vieta ir didelio saugumo nuo kopijavimo nedaro

Ka internete neradai nero 6.Keista, juktai viena populiariausiu CD irasymo programu Cha cha

Užtenka tik spragtelėti nuorodą. Kitaip tavo parsisiuntimas išsiderino. Gali kopijuoti linką į flashget, reget, getright, DAP... Iš antro linko paimk 6.6.x.x Nero keygeną, nustatyk enteprise edition ir generate (generuok). Pastini (kopijuoji) į Nero.

O gali optinis irenginys nepalaikyt sitokiu "gabaritu"?

Tai kad raso nero ir 860MB diskus... Auksciau jau parasyta ka daryt.. File -> Preferences -> Expert features... Uzdedam varna ant "Enable Disc-at-once CD overburning" ir nurodom disco talpa... Ir kai pradesi rasyt, butinai parink "Disc at once"..

Dauguma naujesnių CD RW įrenginių palaiko overburn. Čia reikėtų CD RW testuose žiūrėti kiek MB konkretus modelis įrašo. Teko turėti NEC 9100 įrenginį tai su senesne firmware kepdavo 860MB diskus, o toks pat įrenginys su naujausia firmware kažkodėl net 800 MB diskų neįrašydavo, nors rašė kad palaiko overburn.