Kaip pakeisti MAC adresa?

Kaip pakeisti MAC adresa?

Girdejau kad eina pakeisti plokstes mac adresa. Bet niekaip negaliu rasti kaip…

nusipirkti nauja tinklo plokste… Šypsena

As rimtai,kazkaip eina, bet niekur nustatymuose nerandu kaip…

Nueini į Devaisus, susirandi tinklo kortą, Properties -> Advanced -> Network Address. Ale toks softwarinis pakeitimas nežinau ar visada suveikia. Kažkada bandžiau, tai man nesuveikė. Mano inetas pririštas prie Mac adreso. Nu pakeičiau tinkleškę, pakeičiau adresą, ale nieko. Nors rodo, kad pakeistas, ale jungiantis jį atmetė. Teko tinkleškę gražinti. Yra ir special softo, berods, ale nebandžiau, kažkaip nedomina šis reikalas.

jau senai ten bandziau neina. Kazkaip keistai leidzia rasyti tik 12 simboliu, o mc adresa kur kas ilgesnis. Pvz, 1,6,00:02:44:56:39:e7
Tai kuria daly rasyt?
P.S Daba bandau per registra pakeist, gal kartais pavyks…

00:02:44:56:39 vesk be dvitashkiu ir tavo 12 simboliu

shep nevisi gamintojai leidzia pakeist, dazniausiai leidzia tik kelis paskutiniu smb

Kam isradineti dvirati? Gi yra soft’as tam "Smac". Be to pasinaudok paieska, nes jau tokia tema buvo ne viena ir ne dvi. p.s. man mane inetas ir prie mac priristas, tai puse metu jau nereikia moketi Mirkt

SMAC lygiai tą patį padaro ką tu su rankomis darai… Nekaltas. Pats su macais tris dienas esu žaidęs, už inetą buvau nesusimokėjęs, tad teko pasinaudoti kaimynkos inetu Nekaltas

siaip tai nemazos dalies tinklo ploksciu mac adresa perprogramuot nelabai galima, nebent issitrauksi is prolstes ROM chipa ir su spec iranga perprogramuosi, bet kaikurios plokstes ta leidzia, pwz senesnes 3Com plokstes suteikia tokias galimybes modifikawimo kad gali pasiklyst…

maciau pas drauga pas ji biose buvo tokia galimybe pakeist mac adresa tinkleskes…bet kokia motka tai dar nebepamenu