Kaip pajungt Ausines su mikrafonu i SB Live 5.1, kad butu garsas

Kaip pajungt Ausines su mikrafonu i SB Live 5.1, kad butu garsas Cha cha

Dabar viska susitvarkiau Šypsena Aciu tau labai Valius
Tema baigta Šypsena Prasau neatsakineti Cha cha

[dF]

Jei turi spec ausines, kuriose kiekvienoj ausinej po du garsiakalbiukus, tai ir kistukai bus du… jei neturi, geriau nejunk, uztrumpinsi SB isejimus i ta pati ruperiuka duodamas dvieju isejimu signalus.
Gali but siek tiek dumu ir nuostolio…

Viskas aisku dabar nes buvau atjunges pati pirma ir idejas ausine tai dvi kolonkes grojo kitos i ausines ejo Šypsena Tai matyt teks Šypsena O ar yra specialus kistukai, kad visos 4 kolonkes i ausines sueitu ???

[dF]

taigi ir sakiau kad 1 ir 2 lizdeliai yra Line-Out linijiniai isejimai (Paprastai i juos jungiamo kolonkes , ausines arba stipralas koks)
toliau mikrafas, po to Line-In, o po to paskutinis digital out.
Viska teisingai darei.
Jei noresi klausyt per ausines, teks atsisakyt poros kolonkiu is pirmo lizdelio.

Dar nepaminejau, kad pasijunges creativo kalonkes tai jeigu ziurint is nugaros tai nuo kaires i desine 2 yra ijungti o kiti 3 laisvi Šypsena

Kazkaip mginau jungti nieko nenustatinejas tai pavyko, bet reikejo pati pirma isimti kistuka (kolonkiu), tai dvi kolonkes ejo i ausines kitos 2 girdejosi Cha cha

[dF]

Aciu tau Gerai Labai Šypsena

[dF]

ausines naujos, bet pabandykit it kitur.

http://www.banga.lt/files/club/3e96fc1225c6f.jpg

Ziurint is kaieres i Caseo nugara
1 ir antras lizdeliai yra isejimai linijiniai. I pirma reiketu pajungti ausines
I mikrofonini trecias nuo desines jungiasi mikrofonas. Pats desiniausiais yra digital output, antras nuo desines yra Linijinis iejimas.

Pajungi mixeri ir jame ijungi mikrafa. pavarinesi ikonkes, rasi
O va idedu i galerija paveiksliuka, pamatysi ka ijungt/isjungt… apibraukiau

Tai va pas mane SB Live 5.1 ir nusipirkau siandien ausines (CS - 453). Meginau kaisiot i visus laisvos kortos kistukus, bet niekaip nepasijungia, gal pacioj garso kortos programoj nustatyt ka nors reikia ??? Nesijuokit beda man Cha cha

[dF]