Kaip pagerint atminti?

Kaip pagerint atminti?

Gal kas zinot kokiu pratimu, vitaminu ar vaist, kurie pagerintu atminti?Šypsena

ishgert bilobil Juokiasi

yra pratimas - kalt ilgiausius eilerascius Šypsena

Seip tai sakoma kad riesutai ir juodas sokoladas Laimingas

Tai as iskalt galiu, bet po 2 sav. to eilerascio nebeprisimenu…;(

Valgyk žuvį, ten daug metionino,lecitino/amino rūgštys/

Vaistu tai nesiulyciau gerti Ne, as tai kazkokius geriau, bet nieko man nepadejo Ne, o pazystama tai kazkokius laselius gere tai sake nuo ju geresne buvo atmintis, bet kai baige juos gerti, tai buvo su atmintim dar blogiau, negu pries gerima laseliu.

Yra tox maisto papildas MemoryX. Tai ivairiu amino rugsciu, reikalingu smegenu veklai, misinys. Geriau pries egzaminus ir visai neblogai man jie pasiseke Šypsena Nors akivaizdaus poveikio nei as, nei kiti juos gere pazistami nebuvom pastebeje.

riesutaiTaip

Taip

atminties lavinimo zaidimai,tokie kaip "memory" ir panasiai.buna kompiuterinio ir stalo zaidimo pavidalo.nekenkia sveikatai,poveikis nedingstaTaip

valgyti grikiu koshe ir spresti kryziazodzius Gerai

Turejau egzaminu sesija, ir uosvis parekomendavo "Ginkomed". Veiklioji medziaga panasi kaip ir "Bilobil", taciau poveikis daug geresnis. Ne tik gerina atminti, bet ir koncentruoti demesi padeda…
Vieno egzo apibrezimus iki dabar atsimenu… Skonis slykstokas,lasiukai, taciau verta…Gerai

nustok gerati valgyti ratus ir rukyti Mirkt

Tikrai juodas sokoladas padeda as pats bandesGeraiMirkt

Juos ir as bandziau. Na kazkiek is tiesu8 padeda, bet va didziausia problema ta kad nutraukus vaistu vartojima atmintis tik pablogeja…

Tai as ir taip siu dalyku nedarau…Šypsena

Bandyk surinkt gaidzio Kellog’s puzzle.O jei rimtai-is patirties galiu pastebet-jei turi laiko-rink puzzle’s,kad butu daug ir ivairiu detaliu,ir tarkim antra ar trecia karta vis geriau bus…

Tai kad juodas sokoladas man Veee