Kaip padetumete iweikti tynginyste?

Kaip padetumete iweikti tynginyste?!!!

as sedziu prie kompo, ruosiu pamokas, bet kai mama ka nors paliepa daryti (buties darbus) mane aplanko tingumo fortuna ir as tyngiu pasijudinti!patarkite is anksto dekoju Drovus

Patarti negaliu, nes man tas pats, kas ir Tau. Nekaltas Cha cha~

Va cia mes jew niekuo negalime padet.Pats turi iveikt Liežuvis

nerejk nieko keisti… viskas geraj… Šypsena

Neįsivaizduoju… Man tai panašiai yra… Sėdžiu prie kompo, nedarau pamokų, bet jei ką nors liepia padaryt iš buities darbų - padarau ;>>

ruosi pamokas Šypsena? imsim ir patikesim Cha cha

hm… sunkus klausimas… gal uzhsidek ausinuka, ysijunk pache megstameusia muzika (jey ji tau patinka) ir kibk y darba! DARBAS SU MUZIKA!!! JEGA! Taip Juokiasi Drovus

mazdaug reikia prisiwerst ir wiskas… cia gali tik pati sau padet,daugiau niex tikraj nepades…

paprascewsej prisiwerk sawe paadryti ka nors… pwz wietoj to kad sedetum rpei pc, tu jo net neyjunk, o sutwarkyk kambarius, isnesk siuksles ar dar ka nors…

sunki situacija Girtas čia padės tik rimbas Niam niamvaj vaj Cha cha

Man panasiai tik gal lengvesnej formoj… Nekaltas Iseitis saves baudimas, pvz. jei ko svarbaus nepadarai - negauni pietu. Juokiasi Nors cia gal geriau pritaikytu patys tevai… =DD

ir dažnai tu taip save baudi? ale sadomazo idėjos sparčiai plinta… bet užtat per vakarienę jau kerti kaip už du, ne? Nekaltasįdomiai tėvai turėtų samprotauti kad už tinginiavimą vaiką baustų valgio atimėmimu Cha chasakyčiau realesnis variantas kompą išmesti ir vsio.

sunkus atvejis…kelk subone ir vsio! Liežuvis Liežuvis

ee. ir man taip buna. galiausiai praeina trys valandos kol padarau 5minuciu darba:/

O 2ia jau tavo problemos…netingėk;]

neishejs patart…nes man tas pats kartajs buna Laimingas

suskaiciuok iki triju ir pradek;]

Man ir teip buna… nznou net ka daryt Nekaltas

manau reik imtis pachio nuobodzhiausio, neidomiausio ir ilgiausio darbo, uzhsispyrus ji atlikt ir tada kitka darysis su malodumu ir nesitinges ta daryt pagalvojus apie baisuji darba, o jei nepadeda reikia tai daryti kol pades Juokiasi