Kaip padaryti kad kompas nerastu naujo hardvaro

Kaip padaryti kad kompas nerastu naujo hardvaro

Kaip tai galima butu padaryti ir gal zinot kur galima butu gauti failiuka igxext.exe

em… a dabar paaishkyk man durnam kam tau hardvaras jei nori kad jo nerastu?

isimk harware .logiska ane?

Gerai Cha cha

istorikas: gali ishtraukt ish mamkos kas ishsitraukia ir neras Mirkt

vat man jo reikia kad nerastu nes del to kila nemenku problemu kurios yra aprasytos kitoje temoje ir labai patohgu is nesiojamo istraukti

tai reikejo rashyt, kad neshiojamas, nekikentume taip Mirkt

Isjungt gali per

  1. BIOS
  2. System properties (-> Device Manager) -> prie norimo hardwaro pazymek "Disable in this hardware profile" arba "Do not use this device (Disable)". Nu ten tiksliai jau priklauso nuo vindu wersijos, bet esme lieka tokia pati Laimingas

Jeigu xp tai turbut start>settings>control panel>administrative tools>services>plug and play stop properties>disable;
O hardwara isinstaliuoti/disablinti My computer>properties>hardware>device manager

O kas ten per failiukas?

Kiek suprantu tai lyg koks setupas kurio reikia norint instaliuoti ta vaizdo korta su visais navarotais. Nu bet nezinau kas cia per velnias uzejo as tik driverius is instaliavau o kompas visa vaizduskia isinstaliavo ir kiekviena karta startuojant rodo kad randamas naujas hardwaras. GAL KAS TURIT TOKI FILIUKA "igxext.exe" GAL PAS KA NORS YRA VAIZDO KORTA "INTEL 830M EXTREME GRAPHICS" GAL KAS TURIT INSTALIAVIMO SETUPA???

Hem… bandyk nuweiti cia:
http://downloadfinder.intel.com/scripts-df/Product_Filter.asp?ProductI
D=669

tada pasirink vindu wersija, atsisiusk draiveriukus ir pabandyk perinstaliuoti juos

na man atrodo, kad integruota, ar ash klystu? jei taip tai ant mamkos kompakto ieshkok draiveriu. na arba http://www.intel.com

Situose puslapiuose seniai apsilankes jau buvau kaip tik beda prasidejo parsisiunciau visus driverius bet naudos jokios randa ta vaizdo korta tip rastas naujas hardwaras bet jai instaliuojan ismeta errora ir kompas uzkimba kuriam laikui arba restartuoja beje windowsai XP

o koki errora ishmeta?

Erroras tai isoka toks "igfxTray Module has encontered a problem and needs to close" ir nezianu prie jiems isokant reikia ilgokai palaukti ir tuo metu kaip lauki negali paleisti programukas cia per velnias tai nezinau.

na ish pavadinimo, tai pasakychiau, kad tas tray module yra inteliniu vidiuxu nustatymu programke, kuri sedi tray’juje, bent jau pas mane darbe ant integruotos yra, pabandyk atsisiust kitus draiverius or smth, na nzn - ash HALTED …Mirkt

Bet nezianu kas cia per baieris kai isijungi kompa ir uzsikrauna iki userio pasirinkimo pasirenki useri startuoja uzkrauna destopa viska normaliai rodo, bet uzejus ant startines juostos rodo kad dar kazkas kraunasi (tas laikrodis vis rodomas) ir taip kokias 3min. po to ismeta errorus "hkcm Modul has encontered a problem and needs to close, igfx Tray Modul has encontered a problem and needs to close" paspaudus nesiusti pardingsta ir baigia uzsikraudineti windowsai.

O tai tu kuriuos draiverius instaliuoji, kur su plokste buvo ar is intelio puslapio?

Is puslapio atsisiunciu nes cd neturiu biskeli pigiau isejo be cd tai glvojau busiu laimyngas ir be cd bet kaip uzpuole si bedele tai nezinau ka dabar daryti parsisiunciau draiverius o jie nieko nedaro. Gal kas susipjove kokie driveriai?