Kaip nuplaut "asfalta" nuo masinos ?( jau svaru... beveik)

Kaip nuplaut "asfalta" nuo masinos ?( jau svaru… beveik)

Zinot kelininkai atsigavo .Viena atkarpa naujai isklojo , o mano mama su mano fiestule praleke Žliumbia arkos jau nerudys . Dureles visos apnestos ir tas sh pridziuves jau Pavargęs. maziukai taskiukai nusivale , o didziuliai liko .Kaip valyt ???

tenajs smala musiet Nežinau
tu su poliroliu kokiu ar skiedeju pabandyk manau Nekaltas
saugok savo fiestike Labas

ir dar gali su ,shkurke" pashveist Taip

kazi su benzu nenusisveicia? ans dabar brangus aisku bet ka darysi…

nueis kartu su dazaisCha cha

esfalta nuo masinos nuplauti tai *pimp…*ne, bet masina nuo esfalto, tai jau sunkiau Cha chaLabas

polirolis gal ir nuvalys labai mazhus gabaliukus, bet tikrai ne didelius. shiap gali pabandyti specialius purshkiamus ploviklius specialiai dervoms, arba varikliui (jei parashyta kad valo dervas). kas del benzo tai gal ir nuvalytu, bet klausimas ar jis nepakenktu dazhams.

Menki juokai - dazai nueis, o smala liks…

Su poliroliu nusims tikrai.
Pas save taip nusiemiau.

bet va ten teisingai pasake - cia juk dideli gabalaj, o maziukai puikiai nusiima…
aj, reik didelius gerai pasveist netingint ir psio Cha cha

As smalos likucius nusiemiau su WD40 …uzpurskiau palaukiau siek tiek ir jis viska kuo puikiausiai atitirpdino. beliko nuvalyti su sausu skuduriuku…

wd-40 pazeidzia lako pavirshiu ir dazus sekmingai tirpdo.

jo ash shita varijanta irgi norejau siulyti, bet suabejojau ar tas butu taip paprasta su dideliais dervos plemaisŠypsena
anyway WD40 rulezz

man teko valytis, bet nepastebejau, kad butu pazheidzhiami dazhaiŠypsena

P.S. ar jum chebra neatrodo, kad bangoj labai truksta susimaschiusio veidelio ( ta prasme tokio :? ). kaip tik dabar norejau toki uzhdeti, bet deje tokio nera

Stai jums atsakymas, su vait spiritu, tikrai nuims ir nepazeis Taip

netruksta to susimasciusio snukioCha cha, wd nuima net audiniu dazus todel reikia nepiktnaudziaut

Teisingai tokius dalykus nuvalo vait spiritas tik nuvalius reikia šlapiu skuduru nuvalyt kad vaitas nepridžiųtu ir mašina matinė nepasidarytu.

as pirkau specialu skysti dervoms nuimti nuo dazytu pavirsiu ir nuejo tos demeles bematant Taip

special yra valiklis senukuose kazkur apie 5 lt kainuoja ir valoGerai