kaip nauji


kaip nauji

Sugedo, teko pakeist UžsispyręsPasigyriau ir tiek Be be bebet galiniu nepavyko Piktaskazkokia pashustrinta zvaigzdute… bbis draugelis neturejo… teks pasivogt rytoj is konors Cha cha

Reiks ir man jauciu. 60k km, bet vaizdas is akies nekoks.

Cypem is pavido. Nekaltas

tu *kekšė* nesu mates nauju disku, o dar tokia prabanga ant rato… Ufff Juokiasi Juokiasimanjakai, kad jie ar brangus ar pigus visi kazkokie riebaluoti, kriaukle ir ta riebaluota buna… tai manau cia tas padengimas Šypsena

Dar ir ontoglis pakeistas… bet blt po kokiu 10 km uzsidege antipraslydimas, o vairas stovi kreivai… pries tai kai svirtis keite ir gi dege anti praslydimas, kol suvedimo nepadare Apakęsabs’as veikia, gal koks posukio kampas pabego Cha chagalit cypt ish dziaugsmo dabar jau Taipmanjakas, tai cia pigus Taip

gifs.lt/1070

man kazkada uzteko vairo kalibravimo problemos tokios sprendimui Laimingas

Maniskes Moteris Mašina, kai ismoko vairuot “ekonomiskai”, galinius stabdziu diskus keist reik, ba surudyjo Cha cha

gifs.lt/img/136378496111.gif

tai ryt galinius dar pakeisti Taippo pietu pas dujinikus filtrus pakeisti Taipnupirkti priekines padangas naujas Taip Cha chair padaryt ratu suvedima Taiptada surasi kas barshka, nors trys servisai nerado pakolkas Užsispyręsir bus galima pas xoxolus gazuoti Cha cha

Megamestos pakelejaas matosi Šypsena

o kas yra ekonominis vairavimas? bl bandziau ir taip ir anaip ir vistiek man ta pati valgo Ufff

shropna > kai nuardem tai dar kaladeliu tikrai pusmeciui uztektu… o diskai minimumas 26mm, bet stabdymo plotas nepilnas jau… tai kadangi pries kelione tai keisti ir nesirpainti… butu po miesta, tai dar pusmeti pirsto neksiciau Šypsena

zaicas Nemegamestos detales Taip bet ne pakelejes Cha cha

guestas - daugiausia kuro “ryja” ne gazo paspaudimas, o stabdzio Mirkt

kas ta megamesta? Cha cha

E, papasakokit, stabdziu diskus reik pirkt po du, ar jie komplektais eina, kaip kalades?

soprano googlas tau pades Taipatsuktuvas… siap gali pirkt po viena, bet jei dezutej, tai du buna supakuoti dazniausiai Cha chabet dar nesu mates, kad kas po viena diska keistu Apakęs

acktuvaz Juokiasi Juokiasi