Kaip mp3 stereo faila perdaryti i mono?

Kaip mp3 stereo faila perdaryti i mono?

Krcia nemoku stepro pajungti taip, kad grotu stereo, todel viena kalasa groja abu kanalus ir del to ant kai kuriu mp3 failiuku gaunasi tox "garsu susiliejimas", norint to isvengti man reikia is dvieju kanalu issagoti tik viena. Su kokia programike butu galima taip paradyt? P.S. paprastas konvertavimas i mono netinka, nes tada abu kanalus sumeta i vienas ir gaunas tas pats s...Man reikia issaugoti TIK VIENA kanala... Nu tikiuosi supratot Cha cha

ir kas gi tas yra 'paprastas konvertavimas'?

jau painioji tai kaip reikiant. jei garsas (muzika) sakysim, pritaikyta groti stereo, t.y. taip įrašyta, tai sumetus abu kanalus į vieną neturėsi stereo efekto, viso labo, bet nieks ten nesusiplaks ir nesusigadins. Jei pas tave atskiri kanalai (pavyzdžiui, filmo garso takeliai skirtingomis kalbomis) tai ne apie mono ar stereo čia eina kalba, o apie kita ką.

sujungei išėjimus į vieną tašką Baisu ?

Matau nesupranti NekaltasMan tereikia programeles kuri galetu redaguoti mp3 taip, gal paliktu tik desiniji arba kairiji kanala ir issaugotu Aiskiau dabar Nekaltas

Nuo amžių amžinųjų stereo daromas taip, kad sujungus 2 laidus gautųsi normalus mono. Gal sumaišei fazes, sukeisk vieno kanalo laidus vietomis.

Jei sukeisciau laidus tai visi failai grotu mono, o man reikia tik porai. Tai ar yra kokia programele?

šiaip gali pamėginti konvertuoti su CDeX į wav'ą, paskui iš jo atgal į MP3, bet jau ne stereo ... tų dekoderių pilna yra, bet kad uždavinys neaiškus visiškai. Normaliu atveju tai tik fazes supainiojus gali blogai groti, šiaip jau stereo skaitosi ir yra iš tikrųjų aukštesnės kokybės

Gerai visai teisinga mintis

nu ir painioji, sukeisk ir pamatysi. Kiek ten laidų eina į kolonėles pas tave? kažkokas vaizdas, kad anginą per ši.kną operuoji, problema ne toj vietoj ...

Nero Burning Room turi Nero Wave editor jame: Tools->Stereo Procesor iš "presets" pasirenki arba "only left chanel" arba "only right chanel" P.S. nero WE atidaro mp3-ioškes (atidarydama konvertoja į wav) išsaugant leidžia pasirinkti į ką nori (wav, mp3 ir k.t. )

Dariniz Gerai, gerai kad bent tu supranti ko as cia prasau. As naudoju Wave Editor daznokai, kai noriu sakykim bassu biski pridet Cha cha, bet pas mane senoka versija ir man atrodo nera to stereo procesor Nežinau, tiksliai negaliu pasakyt nes ne prie savo PC dabar sedziu

Ne taip supranti stereo sistemos fazių suderinimą. Reikia apkeisti tik vienos kolonėlės laidus. Naujos sistemos turi spalvas. Bendru atveju fazių derinimas būtinas. O tavo atveju yra sugadinti mp3, ką daugiau galima spėti.