Kaip manote, kuo geriau/lengviau buti, vyru, ar moterim..?

manau jog vyru!

Na manau, kad vyru buti lengviau, bet moteim - idomiau Girtas

pasiziurejo i moteri,pagalvojo ir nusprende:"Nieko-pasidazys"

Cha cha Liežuvis

bet savizudybiu statistika rodo,kad vyru but sunkiauLaimingas
bet lyties nekeistau,jei kas rinktis leistu Flirtas

lengwiau buti Vyras, bet fajniauMoteris

Geriau moterim, bet lengwiau wyruNekaltas

geriau bus taip kaip tunoresi Mirkt

FlirtasCha chaCha chaCha chaMirkt

dekui uz atsakymus Šypsena kazkas pasake, kad kiekvienas atvejis turi savu pliusu, sutinku su tuo…

nu as Moterisir man l.gerai Liežuvis
jokiu cia geriau ar lengviau buti vienu ar kitu,nes yra situaciju kada geriau nuskyla vieniem,yra kada ir kitiem Nekaltas

manau,kad wyrams shiek tiek lengwiau … nei jiems pirmo karto,nei wisu moterishku bedu … Juokiasi pastoja panele,o jis pabega … o panelei,tai reikia waika auginti Nekaltas bet ish kitos puses jie niekada nesuzhinos kaip gera buti mama !!! Liežuvis

lengviau butiVyras

Nežinaunu nzn… vyru but lengviau maziau jiem visokiu rupesciu ir pan. … seip as manau kad moterys is tikro daugiau dirba ir pergivena uz vyrus… bet Moteris vis tek idomiau but Liežuvis

tai va gyvenam sau vyrai…ir dirbt maziau ir rupintis…
ir mirstam anksciau…
tai kodel Moteris but noret,jei gyvenimu megautis geriauCha cha
(nors siaip nevisai taip manau…)

Lengviau but vyru, geriau moterim… O man geraij kaip yra… Mirkt

mergom jas dazniau paleijdzia ish darbu ;DD

ir tuo ir tuo buti labai sunku, nes kiekvienas turi sawu pareigu ir pan. negalima sakyti, kad kazhkas gyvena lengvesny gyvenima, nors kai kada man atrodo, kad vyrams gyventi lengviau. bet tai tik mano nuomone.

Cha cha taip pusew Cha cha

as,kaip mergina…manau,kad geriau buti moterim…tiesiog,man atrodo,kad ju gyvenimas turetu buti zymiai idomesnis…Daugiau pasaulyje grozybiu sukurta merginom…
Kazkada buvau su dviem vaikinais parduotuvej,jie norejo apsipirkti (dzinai,bliuzonai…)kazkoks kosmaras,pasirinkimas maziausias,issirinkti ziauriai sunku ir t.t. praktiskai parduotuvese astuom procentu moterisku prekiu,dvidesimt vyrisku…
Be to merginoms suteiktas didziausias stebuklas,pagimdyti kudykeli ir manau,tai su niekuo sulyginti negalima…gerai,sunku devynis menesius reikia tampytis su mizlinisku pilvuLaimingasbet kartu ir tai nuostabu,nes zinai,jog nesioji nauja gyvybe…kuri is taves ateis…Laimingas

aisq kad Vyras buti daug lengwiau! Kanda wisu pirma jiems sirgti menesinemis ir gimdyti nereikia Veee… o toliau tai net neargumentuosiu…