Kaip manote, kuo geriau/lengviau buti, vyru, ar moterim..?

Kaip manote, kuo geriau/lengviau buti, vyru, ar moterim…?

Na, sita tema tikrai nenoriu pasakyt, kad vieni ar kiti prastesni… Jokiu budu! Tiesiog idomu butu isgirsti jusu "uz" ir "pries" buvima moterim ar vyru Šypsena

Ka, nusprendei patapt vyru?Juokiasi

Geras klausimasŠypsenaReik pamastyti…Kai sumastysiu butinai pranesiu

vyram daugiau teisiu ir laisviu Nekaltas
bet man gerai ir boba but Cha cha

Viskas turi savu pliusu arba minusu. Vyrams tikrai lengviau-jiems gimdyt nereikCha cha. Bet buti Moteris gerewLiežuvisMirkt.

Pirma Dievas sukure vyra. Paziurejo i ji ir tare:"Galiu ir geriau". Ir sukure moteri.GirtasCha cha

Nu jau, gal ne visai "boba"…Gėlė

Kaip chia pasakius… Nors moterims atidaromos durys, jos kai kur praleidzhiamos pirmosios, Joms padedama apsivilkti palta ar uzhleidzhiamos vietos, bet ne paslaptis, jog gimei vyru - gavai laimeLaimingas Chia… Pacituojant rashytoja MachiukevichiuCha cha

teisingaiTaip,beto vikinams nereik tiek laiko praleist prie veidrodzio,kie prie jo praleidzia merginosCha chaJuokiasi

Cha chaTik nereik ce lele…Ash zhinau, kad ir vaikinukai yra puosheivos, o pazhystu ir tokiu, kurie ruoshiasi daugiau uzh panas-kol ishsiciustija…PavargęsJuokiasi

Bet ar tai turi reishmes? Sakau…Viskas turi savo privalumu ir trukumu…Gyvenkime draugishkai…LiežuvisJuk tam ir esame skirtingiFlirtasLiežuvisCha cha

Ir vieniems, ir kitiems gali buti ir lengva, ir sunku Taip
esme tame, kad vieni be kitu paprasciausiai negaletume gyvent, ir cia jau nebeesminis klausimas ar tu vyras, ar moteris Liežuvis

as uz Moteris
taciau nors nesu feministe ar ka… bet labai negaliu pakesti, kai mane praleidzia pro duris pirma… na, tik kartais malonu buna, kai kas nors nepazystamas taip pasielgiaDrovus
bet siaip tai… na dar yra + wyrams… kad jie geriau moka vairuoti… nes nuo pat waikystes wisom technikom ir blablabla domisi

geriausiai buti ono Cha cha

dziaugiuosi kad gimiau mergina Myliu

nzn,zinau tik kad be panu nebooto prasmes gyvent,nebent bunant gejum taj px,bet kai toks neesu,tai…ai nuswaigau,bet manau kampa pagavotCha cha

Vyras

na šeip tai vyru būt lengviau Taip daug lengviau Cha cha bet man labai gerai ir tuo kuo dabar esu JuokiasiŠypsena

vyru, nes geriau ir tiek…Nekaltas

dziaugiuosi kuo esu Mirkt nors vyrams ir zymiai lengviau,bet nei uz ka nesutikciau butiVyrasNe

Manau moterim būti lengveu,nes pagr. sunkūs darbai,pareigos tenka vyrams… o beto ir pvz už nusikalstamą vejklą moterims skiria daug mažesnes nuobaudas ir pan. nu papraščiausiai į moteris žiūrima tikrai kaip į silpnąją lytį Mirkt moterys Gerai Cha cha