Kaip manote:kulturingiausias ir nekulturingiausias Lietuvos izymus zmogus? Kas jie tokie?

Kaip manote:kulturingiausias ir nekulturingiausias Lietuvos izymus zmogus? Kas jie tokie? Šypsena

Siaip idomu suzinot tautieciu nuomone. Šypsena

Kulturingiausias mano nuomone butu jo Excelencija V. Adamkus, J. Cekuolis, kiti Sviesuoliai Šypsena
Nekulturingiausias be konkurencijos V. Sustauskas

Bootu sudetinga nesutikti - tiesa pasakius, dabar taip ant staigo net ir nesumastau geresniu pavyzdzhiuMirkt Esu linkes pritartiGerai

Kulturingiausias V.Adamkus. Nekulturingiausias As.

eij, o kaip ponulis Landsbergis, kuris dabar jau retokai besivaidena? manau ji galima priskirt prie tu nekulturinguju Cha cha

yop Taip

Pritariu daugelio nuomonei, kulturingiausias - V. Adamkus.
Prie nekulturinguju galeciau priskirti: Kristina Brazauskiene (prisimenant jos "zavius" pokalbius telefonu su zurnalistais Šypsena) ir V. Uspaskicha ("nu tu zurnalistas ir toopas"…) Mirkt

na Uspaskichas kartais moka buti visai nieko zmogelis Cha cha

Kulturingiausias as, o kas nekulturingiausias is kur man zinoti? As gi visu 3 mln. lietuviu nepazistu.

Rupintojelis, omeny turejau izymius Lietuvos zmones, asmeniskai nebutina gi juos pazinot Šypsena

a, izymybes… Kam kulturingam zmogui verztis i telika ir i zurnalus? Is kur gi bus izymybiu tarpe kulturingu zmoniu?

Visko pasitaiko, kartais per telika galima ir kulturingu zmoniu pamatyti .

del kulturingiausiu tai nezhinau Ne
nekulturingiausi - didzhiai "gerbiamas" Shustauskas ir N.Pumpryckaite ( lyg ir taip parashiau) IgnoruojuBlogai

Man atrodo, Vytautas Mereckis yra vienas nekulturingiausiu Lietuvos izymiu zmoniu. Paklausytumet, kaip jis kasi zaidzia, oi, ausys nulinktu…

televizijos aukos Cha cha pamatytumet kokie nagli zurnalistai buna… ikyrus ir durni kartais… butumet jos vietoj tai pasiustumet juos velniop kekšės bliamba Cha cha aisku, kad niervai nelaiko - tai gydyt reikia, o ir siaip taip kalbet negrazu, bet cia kaip… gal teisininkai pataisys formuluote, bet… berods yra baudziamajam kodekse kazkas panasaus i "privede iki savizudybes" Cha cha

tai va cia panasiai buvo… Kietas

tautieciai biski aktyviau reiskite savo nuomone, liabai prasau Šypsena o visiems, kurie parase ir, kurie dar parasys tai GėlėGėlė Gėlė

cia turbut kalba eina apie mane… Cha cha

exasXXX, o tu cia prie kulturinguju ar prie nekulturinguju prisiskaitai? Šypsena

savikritika - jega!!!, prajuokinai bernuzeliJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi