kaip manot kas cia tokio? -atspindziai veidrodyje

kaip manot kas cia tokio? -atspindziai veidrodyje

natai va,kadangi cia negalima imest nuorodos,o sis dalykas manau kaip tik siam forumui labai tinkantis,tai gal kas paaiskintu visa sita dalyka… ard.lt/vakaras/h/bekomentaru P.S. aisq tai ne mano fotkinta

dvasios

Geriau boociau neziurejus, nes dabar bijosiu uzmigti Baisu ŽliumbiaNx is kur ce istraukei?

Ar tik nebus cia kokio talentingo zmogaus, besinaudojancio vaizdo redagavimo programa, darbas? Kazko jau labai viskas itartina. NekaltasIr ta mergina (arciau veidrodzio) nelabai panasi, i pamaciusi dvasia zmogu. Apgaule ir tiek.

Nei vampyrai, nei vaiduokliai veidrodziuose neatsispindi Ne

Dazniau veidrodi valyt reikia Juokiasi

manau,kad kambary stovejo daugiau zmoniu, kuriu kadre nesimato, ir panasu, kad taip fotkinta specialiai, ta mergina labai jau patenkinta busimu ‘dvasiu’ atvaizdu veidrodyje Taip

na pas mane dar nuotrauka kur ufonautai skarido Cha cha Cha cha Cha cha saules zaismas, o cia … indijoj tigis buvo isplatinta nutrauka kur alia tipo dvasia zmogeliui uz nugaros stovi… pasirodo labai geras falsifikatas Šypsena))) o ir cia… kai bendroj fotkej "tas berniukas " vos vos matosi, o atskira detale, tai uuuuuu kaip puikiai Cha cha Cha cha Cha cha net baisu … matyt visiems ten kas buvo paskutinioji ismuse Cha cha Cha cha Juokiasi"ar ne taip tik siaubakuose buna"

Pagal projekcija, is atvaizdu galiu pasakyti, kad jei ten ir vaiduokliai, tai jie nera veidrodyje. Atkreipkit demesi i merginos skrybeles atspindi veidrodyje… Tariami vaiduokliai yra uz jo… Manau kd tai gan kokybiska padielka… Nenaturalu nuotraukoj daud kas… Juokiasi

gaila istryniau labai gera grafine programa, galeciau patikrinti ar nuotrauka neredaguota… Liūdnas as sita fotke jau seniau maciau nes kai ka is vakarieciu pazistu, bet manau kad tai apgaule Laimingas

man atrodo, kazkas photoshopu pasidarbavo… ar dar kuo. nezinau, bet labai jau nerealiai atrodo tikrai.

įdomu. arba Adobe Photoshop 8, CS arba veidrodis nebuvo nuvalytas arba kažkokie antspaudai ant veidrodžio

Kejstaj atrodo. Bet labiau buciau linkus manyti kad veidrodis buvo geraj nenuvalytas ir dar fotiko blykste prie to prisidejo ;V

Norėčiau kada vakare su kokiu nors žmogum, su kuriuo galim artimai pasikalbėt, susėsti ir pasižiūrėti tokių puslapių… kad turėtume apie ką padiskutuoti prieš miegą… būtų nuostabu.

neuzkrove Pavargęs

Ach, kaip nenuobodu su Jumis visai. Vis del to - Veee

kodėl man neatidaro nuorodos? Nežinau

neatidaro

neatidaro!.. Liūdnas