Kaip laikosi Lietuva?

Kaip laikosi Lietuva?

Lekciau,lekciau jei galeciau…
Tai,kad dar menesi teks mokytis daniskosBlogaikulturaruros ir ju pauksciu kalbos!NustebęsNustebęs

Dekui uz palaikyma!
Dejau as tos danu kulturaruros ir t.t.,jie tokie patys kulturingi kaip mano mociutes kiaules!

Matyt tavo mociute savo kiaulem kulturos paskaitas veda Cha chaCha chaCha cha

Nu ir kuom gi mes ne Europa netgi kiaules musu tokio pat lygio kaip Danai Cha chaCha chaCha cha

Va daba tempsiu cia visa pazystamas kurios svaigsta del zarubezencu ir rodysiu ka apie ju numiletinius mot. lyties atstove kalba ŠypsenaŠypsena

Kai grysi i Lietuva uzsuk alaus isgersim Mirkt

nu cia jau gaunasi ne vyrai o *****astai Cha cha

Katruos taip vadini senuosius,ar danus?Del danu tai tikrai sutinku!Cia daznai sutiksi koki grazuoli besibuciuojant su tokiu pat!!!Cha chaCha chaArba apsirengusi moteriskais skudurais…brrrApakęsAs jokiu budu ne pries,bet dziaugiuosi,kad Lietuvoj tokiu pasitaiko mazai!!!Cha chaI hope!!!

Na gal vienetai ir danijos vyru moka mylet,tik kazin kodel santuokos ilgai neissilaiko!!!Jie pirmauja pasaulyje skyrybu skaiciumi!O beje 20-21 metu vaikinai Danijoj prilygsta savo mastysena 15-16 metu lietuviams!Jei rimtai,tai nekialiu as tu lietuviu ant garbes stalo,bet jeigu palyginsi lietuvi ir dana-musiskiai kelis kartus geresni!Gerai

imponuoja visi(tame tarpe ir Lietuviai), kas moka gerbt ir mylet btw. Ish tikruju visishkai nenorejau izeisti Lietuviu, sorry, jeigu ka… Šypsena

Cha cha Cha cha Cha cha

visuotinis aciprashinejimaz

Nejaugi

2zana: shiaip jau visos labiau issivyste salys ziuri i mus “ish akshto”. Bet mes galim bent jau pabandyti ta ju nuomone pakeisti, ar ne?Šypsena

Patriotei GėlėsGėlėsGėlės BučkisBučkis Mirkt

O ka visi bachurai mano,kad lietuves pacios geriausios?Cha chaApakęs

Cha chaCha chaCha cha

Sveiki,lietuvaiciai!As taip jusu pasiilgau!!!GeraiApakęs

egocentrizmas blogai, bet aš jau priprantu Labas

O kodel mes turime tave priimtiNekaltas

Bet ir nieko geroNekaltas
As irgi daug ka megstuNekaltas