Kaip kvepia vakaras sapne?..

Kaip kvepia vakaras sapne?..

Kaip kvepia vakaras sapne?.. Drovus

O, jaunieji prozaikai in da forumaz Tūsas

ačiū Drovus Laimingas bet visvien Labas ar galėtum į klausimą kaip nors savais žodžiais atsakyti,nes man tai tikrai gan labai svarbu Laimingas

Čia kaip dainininke BJORK muzikantus matais siunte, kai jie nesugebejo jai ishgauti pukelio krintancio ant dramblio nosies garso Cha chaNu ne, as nekompetientnas atsakyti i si klausima Ne Visgi nosis mano tai ishoreje, o sapnas viduje Drovus

ne kaip skamba o kaip kvepia vakaras? kuomet už širdies vėl lenda peiliai… ties patys praeities ir ateities pagaląsti… nerimo jūros nuvalyti… nosis neužuos to,kiek sapnas gali pasakyt… ir viskas tikra,jeigu viltis tikra… net tuomet kai ją bando pavogti… kasdienybės rutina… Angelas

Apie ka as ir kalbejau pirmoje savo zinuteje Angelas[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/294361.44 4-=(913713396](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/294361.444-=(913713396)

Gaiwiai… Šypsena

Nemegstu, nes nesu grazi, o weidrodis wiska parodo.

vakaras sapne man kvepia lietumi ir degancios zvakes liepsna… ir dar drugeliais,naktinemis plastakem…tokiom lenkgvom ir paslaptingom ir juodom katem stogais ir menuliu…

Mm… Vakaras sapne - cigarečių dūmai, gaivūs kvepalai, tauraus vyno aromatas, alsuojanti aistra…

kodėl mėnulis šaltas? Drovus

Sapnai ne atspindi, o sukūria mūsų pasaulį… Angelas ką iš kasdienybės į sapną atsineši naktyje, gali būti,jog ir liksi su tuom pačiu prisidengus dienos kaitroje… Angelas Drovus Laimingas

Žvaigždė